Atgal
Edukacinė programa graikų kalba, bandomoji skaitmeninė versija.
„FAST“ HEROJŲ 112“ ugdomosios programos pertvarka karantino metu

Iki šiol Graikijoje (Salonikuose, Aleksandropolyje ir Atėnuose) FAST herojų misiją įgyvendino aštuonios mokyklos ir 383 vaikai su šeimomis. Tapdami FAST herojais, vaikai klasėje mokėsi atpažinti insulto požymius ir kreiptis pagalbos numeriu 112. Vis dėlto, pandemijai privertus susimąstyti apie buvimo namuose vertę, vyriausioji tyrėja CCC-SLP doc. dr. Hariklia Proios, Europos tinklo „Mokyklos europiečių sveikatai“ (MES) narė, pateikė rimtų klausimų Makedonijos universiteto Švietimo ir socialinės politikos fakulteto Salonikuose (Graikijoje) vietos įgyvendinimo komandai. Po ilgų diskusijų buvo sutarta ieškoti būdų, leisiančių įgyvendinti programą skaitmeninėje erdvėje. Atsižvelgiant į tai, kad dėl karantino vaikai atitolo nuo artimųjų, pavyzdžiui, senelių, programa gali suteikti vaikams progą parodyti senjorams savo meilę ir rūpestį. Tuo pat metu vaikai yra mokomi formuoti brandų ir atsakingą požiūrį į sveikatą, kuris juos lydės visą gyvenimą ir pavers atsakingais piliečiais.

Nusprendėme pristatyti klasėje vykdomą programą 5 vaizdo įrašuose, trunkančiuose po 15 min. Mes paprašėme tėvų užsiregistruoti interneto svetainėje www.fastheroes.com ir peržiūrėti vaizdo įrašus ta pačia eilės tvarka, kuria programa būtų pateikiama klasėje. Vaizdo įrašai papildyti įvairia interaktyvia vaizdo ir garso medžiaga, pavyzdžiui, skaitmeniniu pasakų sekimu, rankdarbiais, tapyba, žaidimais, misijomis ir kt. užduotimis.

Bandomojoje programoje dalyvavo 33 3–9 metų amžiaus vaikai iš įvairių Graikijos miestų (Chalkidės, Elefteropolio, Kastorijos, Katerinio, Naousos, Patros, Pirėjų, Tesalonikų, o dabar ir iš Kipro (Limasolio ir Nikosijos)). Užbaigus kiekvieną programos dalį, bandomojoje programoje tėvų buvo prašoma atsiųsti nuotrauką ir parodyti, kaip atliekamos užduotys namuose. Komanda su malonumu stebėjo šių šeimų išradingumą ir azartą, su kuriuo jie mokėsi insulto požymių. Toliau pasidalinsime keliomis mūsų mažųjų FAST Herojų, kurie dalyvauja bandomojoje programoje būdami karantine, nuotraukomis.

Šiai skaitmeninei bandomajai programai sulaukus pasisekimo, bendradarbiaudami su KIDOT festivaliu pradėjome įgyvendinti šeimoms skirtą vaizdo įrašų kampaniją Graikijoje.

Tikimės, kad šios pandemijos metu FAST Herojai padės suartinti šeimas.

 

Toliau
Atgal
DALYVAUK

APIE

SUSIPAŽINK SU HEROJAIS

KAMPANIJOS ĮGYVENDINIMAS

BENDRUOMENĖ

SOCIALINIAI TINKLAI
NUPIRKTA!
NEPAKANKA MONETŲ!
NEPAKANKA DEIMANTŲ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software