KAMPANIJOS ĮGYVENDINIMAS
Mokyklos iš daugiau nei 20 pasaulio šalių kartu kuria milijono vaikų bendruomenę, turinčią vieną didelę misiją – apsaugoti savo senelius.
LYDERIŲ SĄRAŠAS
Ar Jūsų vaikas ir jo mokykla gali būti vieni iš geriausių FAST Herojų pasaulyje?
SUŽINOKITE DAUGIAU
PASAULIO REKORDAS
Ar norėtumėte padėti mums pasiekti pasaulio Gineso rekordą?
SUŽINOKITE DAUGIAU
BENDRUOMENĖS PUSLAPIS
Būkime įkvėpti eilinių žmonių darančių neeilinius pokyčius kitų gyvenimuose.
SUŽINOKITE DAUGIAU
EL. KNYGOS
Šioje interneto svetainėje pateikiamos penkios interaktyvios el. knygos, padėsiančios vaikams mokytis iš FAST Herojų.
SUŽINOKITE DAUGIAU
LYDERIŲ SĄRAŠAS
Mūsų lyderių sąraše pažymimos visos šioje kampanijoje dalyvaujančios mokyklos.
Vaikai gali padėti savo bendraklasiams ir mokyklai pakilti į lyderių sąrašo viršų, uždirbdami taškų už tai, kad „moko“ savo tėvus Būstinės skiltyje, skaito elektronines knygas ir gerina savo asmeninius rekordus žaisdami žaidimus internete. Kiekvieno vaiko individualūs balai kaupiami kartu su jo klasės ir mokyklos balais, tad pradėkime!
FILTRAS:
NR.MOKYKLAŠALISMIESTASTAŠKAI
1
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 121644
2
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
3
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 61352
4
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 59993
5
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 49826
6
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 45970
7
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
8
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
9
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 40000
10
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
11
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
12
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
13
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
14
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 36200
15
Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
16
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
17
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
18
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 30200
19
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
20
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
21
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
22
Vaalpark Primary Sasolburg 27530
23
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
24
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25800
25
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
26
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25500
27
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
28
CEIP MIRAMAR San Fernando 25200
29
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
30
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
31
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
32
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25100
33
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
34
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
35
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25100
36
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25100
37
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
38
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
39
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
40
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
41
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
42
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
43
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
44
Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
45
Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
46
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
47
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
48
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
49
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
50
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
51
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
52
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
53
Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 25000
54
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
55
Gradinita "Spiridusii" Bucuresti 25000
56
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
57
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
58
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
59
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
60
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
61
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
62
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
63
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
64
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
65
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
66
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
67
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
68
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
69
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
70
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
71
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
72
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
73
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
74
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
75
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
76
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
77
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
78
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
79
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
80
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
81
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
82
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
83
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
84
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
85
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
86
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
87
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
88
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
89
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
90
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
91
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
92
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
93
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
94
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
95
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
96
Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 25000
97
"Saulė" Joniškis 25000
98
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
99
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
100
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
101
Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 25000
102
Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
103
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
104
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
105
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
106
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
107
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
108
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
109
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 25000
110
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
111
Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
112
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
113
Colégio João Paulo II Braga 25000
114
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25000
115
Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
116
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
117
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
118
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
119
SP Wydminy Wydminy 25000
120
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
121
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
122
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
123
Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 25000
124
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
125
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25000
126
Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 25000
127
Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
128
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
129
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT BUZĂU Buzău 25000
130
Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
131
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
132
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
133
Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 25000
134
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
135
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE HARITON" SAHATENI BUZAU 25000
136
Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
137
Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 25000
138
Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
139
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
140
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
141
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
142
Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
143
Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
144
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
145
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
146
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
147
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
148
Școala Gimnazială Nr. 22 Galați Galați 25000
149
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
150
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
151
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
152
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
153
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
154
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
155
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25000
156
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
157
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
158
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
159
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 25000
160
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
161
CEIP Puente Real Badajoz 25000
162
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
163
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
164
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
165
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
166
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
167
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
168
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
169
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
170
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
171
Colegio Almedina Córdoba 25000
172
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
173
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
174
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
175
Березинський НВК пгт Березине 25000
176
C.D Santa María Micaela Granada 25000
177
Materská škola Štrba Štrba 25000
178
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
179
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
180
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
181
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
182
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
183
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
184
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25000
185
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
186
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
187
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
188
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
189
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
190
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
191
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
192
Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 25000
193
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
194
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
195
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
196
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
197
64 школа Ташкент 25000
198
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
199
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 25000
200
Escola Prova 2 Barcelona 25000
201
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
202
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
203
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
204
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
205
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
206
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
207
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
208
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
209
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
210
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
211
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
212
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
213
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
214
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
215
EB Mamodeiro Aveiro 25000
216
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
217
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
218
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
219
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
220
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
221
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25000
222
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
223
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
224
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
225
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
226
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
227
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 25000
228
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
229
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
230
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
231
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
232
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
233
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
234
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
235
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
236
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
237
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
238
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
239
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
240
Rallim Prep Cape Town 25000
241
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
242
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
243
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
244
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
245
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
246
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
247
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
248
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
249
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
250
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
251
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
252
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
253
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
254
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
255
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
256
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
257
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
258
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
259
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
260
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
261
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
262
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
263
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
264
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
265
Гірський НВК с. Гірське 25000
266
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
267
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
268
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
269
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
270
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
271
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
272
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
273
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
274
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
275
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
276
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
277
Орелецька гімназія Село Орелець 25000
278
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
279
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
280
Одеський НВК 13 Одеса 25000
281
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
282
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
283
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
284
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
285
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
286
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
287
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
288
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
289
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 25000
290
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
291
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
292
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
293
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
294
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
295
Základná škola Trebišov 25000
296
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
297
ZŠ Obyce Obyce 25000
298
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
299
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
300
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
301
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
302
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
303
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
304
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
305
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
306
Midgard School Kyiv 25000
307
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
308
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
309
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
310
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
311
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
312
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
313
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
314
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
315
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
316
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
317
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
318
Duhova škôlka Bratislava 25000
319
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
320
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
321
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
322
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
323
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
324
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 25000
325
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
326
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 25000
327
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
328
Henkel škôlka Bratislava 25000
329
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
330
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
331
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
332
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
333
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
334
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
335
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 25000
336
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
337
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
338
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
339
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
340
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
341
Materská škola Zohor Zohor 25000
342
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
343
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 25000
344
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
345
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
346
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
347
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
348
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
349
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
350
Gimnaziala Cocoresti colt 25000
351
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
352
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
353
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
354
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25000
355
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
356
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
357
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
358
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
359
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
360
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
361
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
362
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
363
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
364
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 25000
365
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
366
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
367
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
368
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
369
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
370
Zssmš Margecany Margecany 25000
371
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
372
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
373
Woodcrest Public School 25000
374
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
375
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
376
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
377
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
378
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
379
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
380
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
381
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
382
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 25000
383
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
384
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
385
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
386
СУ Васил Левски 25000
387
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
388
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
389
Kingsway Park Public School 25000
390
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
391
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
392
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
393
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
394
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
395
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
396
Заставнівська гімназія Заставна 25000
397
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
398
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 25000
399
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 25000
400
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
401
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
402
25000
403
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 25000
404
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
405
25000
406
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
407
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
408
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
409
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
410
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
411
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 20500
412
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
413
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
414
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
415
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
416
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
417
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
418
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
419
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
420
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
421
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
422
Materská škola Žehra 10 20000
423
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
424
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
425
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
426
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
427
test test 20000
428
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
429
Stone House Elliot 20000
430
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
431
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
432
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
433
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
434
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20000
435
ЗОШ№3 Рівне 20000
436
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
437
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
438
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
439
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
440
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
441
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
442
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
443
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
444
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
445
Lučenec 20000
446
Základná škola Košice 20000
447
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
448
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
449
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
450
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
451
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
452
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
453
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
454
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
455
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
456
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
457
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
458
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
459
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
460
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
461
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
462
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
463
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
464
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
465
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
466
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
467
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
468
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
469
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
470
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
471
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
472
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
473
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
474
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
475
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
476
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
477
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
478
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
479
the best hight shool Towt 20000
480
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
481
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
482
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
483
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
484
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
485
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
486
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
487
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 20000
488
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
489
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
490
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
491
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
492
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
493
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
494
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
495
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
496
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
497
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
498
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
499
ЗОШ№3 Рівне 20000
500
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
501
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
502
Stone House Elliot 20000
503
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
504
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
505
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
506
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
507
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
508
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
509
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
510
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
511
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
512
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
513
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
514
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
515
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
516
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
517
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
518
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
519
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
520
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
521
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
522
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
523
SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 BUCURESTI 20000
524
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
525
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
526
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
527
Școala Gimnazială Șăulia Șăulia 20000
528
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
529
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
530
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
531
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
532
Thinkglobal Lviv Львів 20000
533
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
534
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
535
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
536
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
537
Základná škola Blatné Blatné 20000
538
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
539
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
540
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
541
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
542
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
543
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
544
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
545
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
546
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
547
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
548
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
549
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
550
Scoala generala nr 1 București 20000
551
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
552
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
553
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
554
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
555
CDP: Santo Domingo Granada 20000
556
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
557
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
558
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
559
Algonquin Avenue Public School 20000
560
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
561
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
562
Lemland International School Lemland 20000
563
20000
564
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
565
Ecole Gron Morgan Public School 20000
566
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
567
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
568
20000
569
Best School Grosswinternheim 20000
570
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
571
20000
572
20000
573
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
574
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
575
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
576
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
577
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
578
tmyschool test 20000
579
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
580
20000
581
Scoala Gimnaziala MihaiViteazul Braila Braila 20000
582
школа №248 Tashkent 20000
583
Școala Gimnazială Horea, Cloșca și Crișann Turda 20000
584
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
585
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
586
smyschool test 20000
587
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
588
Fountainhead School Surat 20000
589
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
590
20000
591
Cuciulata, Școala Gimnazială "Aron Pumnul" Cuciulata 20000
592
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
593
dfg dsfg 20000
594
DMD Ovi Debrecen 20000
595
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
596
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
597
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
598
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
599
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
600
Scoala Gimnaziala ,,Horea, Closca si Crisan" Turda 20000
601
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
602
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
603
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
604
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
605
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
606
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
607
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
608
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
609
Základná škola Ilava 20000
610
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
611
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
612
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
613
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
614
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
615
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
616
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
617
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
618
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
619
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
620
Обтівський ліцей с Обтове 20000
621
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
622
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
623
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
624
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
625
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
626
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
627
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
628
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
629
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
630
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
631
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
632
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
633
Colegio Argantonio Cádiz 20000
634
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
635
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
636
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
637
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
638
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
639
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
640
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
641
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
642
Základná škola Bratislava 20000
643
Test School Test 20000
644
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
645
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
646
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
647
Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
648
grape bajkalska 22 20000
649
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
650
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
651
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
652
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
653
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
654
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
655
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
656
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
657
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
658
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
659
Amor de Dios CÁDIZ 20000
660
Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
661
test test 20000
662
test test 20000
663
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
664
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
665
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
666
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
667
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
668
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
669
Materská škola Holčíkovce 20000
670
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
671
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
672
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
673
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
674
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
675
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
676
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
677
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
678
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
679
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
680
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
681
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
682
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU MOTRU 20000
683
Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
684
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
685
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
686
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
687
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
688
Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
689
Materská škola Žehra 10 20000
690
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
691
Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 20000
692
GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
693
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
694
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
695
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
696
Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
697
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
698
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
699
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 20000
700
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
701
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
702
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
703
Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
704
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
705
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
706
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
707
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
708
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
709
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
710
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
711
Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca, Salaj Marca 20000
712
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
713
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
714
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
715
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
716
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 20000
717
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
718
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
719
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
720
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
721
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
722
Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
723
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ”, CLUJ-NAPOCA CLUJ-NAPOCA 20000
724
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
725
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
726
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
727
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
728
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
729
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
730
Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
731
Clubul Copiilor Calafat Calafat 20000
732
Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Galați Galați 20000
733
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
734
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
735
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
736
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
737
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
738
GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
739
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
740
Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
741
Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 20000
742
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
743
La Salle San Rafael Madrid 20000
744
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
745
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
746
Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
747
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
748
Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
749
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
750
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
751
Gradinita "Floare albastra" bucuresti 20000
752
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
753
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
754
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
755
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
756
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 20000
757
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
758
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
759
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
760
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
761
Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
762
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
763
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
764
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
765
Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
766
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
767
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
768
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
769
Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
770
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
771
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
772
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
773
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
774
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
775
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
776
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
777
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
778
Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
779
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
780
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti Pitesti, Judetul Arges 20000
781
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
782
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
783
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
784
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 20000
785
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
786
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
787
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
788
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
789
Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
790
Grădinița ”Licurici” București 20000
791
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
792
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
793
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
794
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
795
Griswold Youth Center Jewett City 20000
796
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
797
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
798
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
799
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
800
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
801
Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
802
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
803
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
804
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
805
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 20000
806
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
807
Centrul Educational Salvați Copiii"Și eu vreau la școală!" derulat în Școala nr. 1 Timisoara 20000
808
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
809
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
810
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
811
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
812
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
813
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
814
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
815
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
816
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
817
Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 20000
818
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
819
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
820
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
821
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
822
Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
823
Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
824
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
825
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
826
GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
827
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
828
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
829
Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
830
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
831
Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
832
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
833
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
834
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
835
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
836
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
837
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
838
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
839
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
840
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
841
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
842
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
843
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
844
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
845
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
846
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
847
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
848
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
849
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
850
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
851
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
852
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
853
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
854
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 20000
855
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
856
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
857
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
858
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
859
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
860
ТЕСТ за училище София 20000
861
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 20000
862
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
863
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
864
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
865
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
866
Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
867
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
868
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
869
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
870
Colegiul National "Emil Racovita" Bucuresti 20000
871
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
872
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
873
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
874
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
875
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
876
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
877
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20000
878
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
879
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
880
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
881
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
882
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
883
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
884
гімназія симоненка львів 20000
885
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
886
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
887
Școala Tudor Arghezi București București 20000
888
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
889
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
890
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
891
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
892
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
893
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
894
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
895
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
896
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
897
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
898
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
899
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
900
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
901
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
902
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
903
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
904
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
905
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
906
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
907
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
908
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
909
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
910
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
911
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
912
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
913
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 20000
914
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
915
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
916
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
917
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
918
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
919
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
920
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
921
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
922
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
923
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
924
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
925
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 20000
926
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
927
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
928
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
929
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
930
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
931
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
932
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
933
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
934
Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
935
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
936
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
937
SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
938
Scoala Gimnaziala Nr 119 - Bucuresti București, sector 4 20000
939
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
940
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 20000
941
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
942
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
943
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
944
Onelink Test School 20000
945
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
946
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
947
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
948
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
949
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
950
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
951
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
952
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
953
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
954
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
955
COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA BUCURESTI 20000
956
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
957
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
958
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
959
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
960
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
961
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
962
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
963
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
964
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 20000
965
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
966
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
967
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
968
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
969
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
970
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
971
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
972
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
973
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
974
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
975
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
976
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 20000
977
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
978
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
979
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
980
SP6 Ustroń Ustroń 20000
981
Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
982
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
983
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
984
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
985
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
986
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
987
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
988
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
989
Onelink Test School 20000
NR.MOKYKLAŠALISMIESTASTAŠKAI
1
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 121644
2
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
3
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 61352
4
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 59993
5
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 49826
6
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 45970
7
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
8
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
9
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 40000
10
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
11
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
12
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
13
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
14
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 36200
15
Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
16
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
17
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
18
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 30200
19
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
20
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
21
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
22
Vaalpark Primary Sasolburg 27530
23
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
24
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25800
25
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
26
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25500
27
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
28
CEIP MIRAMAR San Fernando 25200
29
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
30
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
31
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
32
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25100
33
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
34
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
35
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25100
36
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25100
37
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
38
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
39
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
40
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
41
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
42
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
43
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
44
Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
45
Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
46
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
47
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
48
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
49
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
50
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
51
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
52
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
53
Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 25000
54
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
55
Gradinita "Spiridusii" Bucuresti 25000
56
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
57
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
58
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
59
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
60
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
61
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
62
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
63
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
64
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
65
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
66
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
67
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
68
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
69
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
70
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
71
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
72
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
73
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
74
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
75
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
76
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
77
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
78
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
79
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
80
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
81
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
82
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
83
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
84
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
85
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
86
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
87
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
88
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
89
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
90
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
91
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
92
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
93
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
94
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
95
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
96
Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 25000
97
"Saulė" Joniškis 25000
98
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
99
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
100
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
101
Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 25000
102
Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
103
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
104
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
105
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
106
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
107
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
108
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
109
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 25000
110
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
111
Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
112
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
113
Colégio João Paulo II Braga 25000
114
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25000
115
Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
116
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
117
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
118
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
119
SP Wydminy Wydminy 25000
120
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
121
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
122
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
123
Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 25000
124
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
125
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25000
126
Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 25000
127
Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
128
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
129
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT BUZĂU Buzău 25000
130
Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
131
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
132
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
133
Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 25000
134
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
135
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE HARITON" SAHATENI BUZAU 25000
136
Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
137
Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 25000
138
Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
139
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
140
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
141
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
142
Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
143
Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
144
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
145
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
146
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
147
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
148
Școala Gimnazială Nr. 22 Galați Galați 25000
149
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
150
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
151
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
152
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
153
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
154
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
155
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25000
156
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
157
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
158
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
159
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 25000
160
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
161
CEIP Puente Real Badajoz 25000
162
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
163
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
164
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
165
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
166
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
167
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
168
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
169
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
170
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
171
Colegio Almedina Córdoba 25000
172
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
173
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
174
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
175
Березинський НВК пгт Березине 25000
176
C.D Santa María Micaela Granada 25000
177
Materská škola Štrba Štrba 25000
178
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
179
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
180
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
181
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
182
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
183
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
184
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25000
185
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
186
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
187
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
188
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
189
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
190
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
191
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
192
Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 25000
193
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
194
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
195
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
196
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
197
64 школа Ташкент 25000
198
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
199
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 25000
200
Escola Prova 2 Barcelona 25000
201
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
202
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
203
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
204
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
205
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
206
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
207
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
208
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
209
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
210
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
211
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
212
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
213
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
214
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
215
EB Mamodeiro Aveiro 25000
216
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
217
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
218
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
219
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
220
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
221
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25000
222
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
223
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
224
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
225
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
226
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
227
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 25000
228
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
229
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
230
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
231
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
232
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
233
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
234
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
235
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
236
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
237
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
238
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
239
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
240
Rallim Prep Cape Town 25000
241
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
242
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
243
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
244
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
245
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
246
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
247
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
248
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
249
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
250
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
251
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
252
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
253
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
254
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
255
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
256
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
257
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
258
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
259
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
260
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
261
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
262
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
263
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
264
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
265
Гірський НВК с. Гірське 25000
266
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
267
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
268
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
269
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
270
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
271
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
272
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
273
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
274
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
275
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
276
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
277
Орелецька гімназія Село Орелець 25000
278
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
279
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
280
Одеський НВК 13 Одеса 25000
281
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
282
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
283
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
284
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
285
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
286
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
287
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
288
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
289
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 25000
290
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
291
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
292
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
293
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
294
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
295
Základná škola Trebišov 25000
296
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
297
ZŠ Obyce Obyce 25000
298
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
299
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
300
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
301
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
302
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
303
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
304
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
305
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
306
Midgard School Kyiv 25000
307
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
308
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
309
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
310
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
311
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
312
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
313
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
314
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
315
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
316
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
317
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
318
Duhova škôlka Bratislava 25000
319
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
320
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
321
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
322
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
323
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
324
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 25000
325
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
326
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 25000
327
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
328
Henkel škôlka Bratislava 25000
329
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
330
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
331
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
332
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
333
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
334
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
335
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 25000
336
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
337
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
338
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
339
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
340
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
341
Materská škola Zohor Zohor 25000
342
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
343
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 25000
344
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
345
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
346
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
347
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
348
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
349
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
350
Gimnaziala Cocoresti colt 25000
351
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
352
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
353
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
354
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25000
355
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
356
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
357
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
358
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
359
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
360
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
361
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
362
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
363
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
364
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 25000
365
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
366
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
367
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
368
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
369
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
370
Zssmš Margecany Margecany 25000
371
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
372
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
373
Woodcrest Public School 25000
374
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
375
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
376
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
377
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
378
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
379
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
380
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
381
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
382
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 25000
383
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
384
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
385
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
386
СУ Васил Левски 25000
387
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
388
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
389
Kingsway Park Public School 25000
390
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
391
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
392
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
393
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
394
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
395
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
396
Заставнівська гімназія Заставна 25000
397
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
398
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 25000
399
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 25000
400
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
401
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
402
25000
403
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 25000
404
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
405
25000
406
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
407
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
408
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
409
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
410
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
411
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 20500
412
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
413
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
414
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
415
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
416
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
417
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
418
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
419
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
420
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
421
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
422
Materská škola Žehra 10 20000
423
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
424
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
425
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
426
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
427
test test 20000
428
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
429
Stone House Elliot 20000
430
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
431
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
432
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
433
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
434
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20000
435
ЗОШ№3 Рівне 20000
436
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
437
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
438
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
439
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
440
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
441
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
442
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
443
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
444
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
445
Lučenec 20000
446
Základná škola Košice 20000
447
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
448
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
449
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
450
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
451
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
452
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
453
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
454
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
455
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
456
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
457
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
458
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
459
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
460
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
461
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
462
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
463
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
464
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
465
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
466
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
467
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
468
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
469
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
470
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
471
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
472
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
473
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
474
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
475
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
476
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
477
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
478
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
479
the best hight shool Towt 20000
480
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
481
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
482
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
483
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
484
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
485
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
486
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
487
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 20000
488
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
489
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
490
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
491
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
492
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
493
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
494
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
495
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
496
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
497
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
498
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
499
ЗОШ№3 Рівне 20000
500
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
501
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
502
Stone House Elliot 20000
503
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
504
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
505
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
506
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
507
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
508
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
509
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
510
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
511
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
512
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
513
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
514
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
515
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
516
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
517
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
518
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
519
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
520
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
521
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
522
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
523
SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 BUCURESTI 20000
524
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
525
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
526
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
527
Școala Gimnazială Șăulia Șăulia 20000
528
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
529
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
530
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
531
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
532
Thinkglobal Lviv Львів 20000
533
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
534
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
535
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
536
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
537
Základná škola Blatné Blatné 20000
538
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
539
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
540
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
541
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
542
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
543
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
544
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
545
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
546
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
547
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
548
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
549
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
550
Scoala generala nr 1 București 20000
551
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
552
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
553
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
554
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
555
CDP: Santo Domingo Granada 20000
556
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
557
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
558
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
559
Algonquin Avenue Public School 20000
560
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
561
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
562
Lemland International School Lemland 20000
563
20000
564
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
565
Ecole Gron Morgan Public School 20000
566
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
567
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
568
20000
569
Best School Grosswinternheim 20000
570
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
571
20000
572
20000
573
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
574
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
575
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
576
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
577
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
578
tmyschool test 20000
579
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
580
20000
581
Scoala Gimnaziala MihaiViteazul Braila Braila 20000
582
школа №248 Tashkent 20000
583
Școala Gimnazială Horea, Cloșca și Crișann Turda 20000
584
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
585
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
586
smyschool test 20000
587
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
588
Fountainhead School Surat 20000
589
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
590
20000
591
Cuciulata, Școala Gimnazială "Aron Pumnul" Cuciulata 20000
592
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
593
dfg dsfg 20000
594
DMD Ovi Debrecen 20000
595
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
596
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
597
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
598
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
599
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
600
Scoala Gimnaziala ,,Horea, Closca si Crisan" Turda 20000
601
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
602
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
603
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
604
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
605
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
606
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
607
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
608
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
609
Základná škola Ilava 20000
610
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
611
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
612
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
613
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
614
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
615
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
616
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
617
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
618
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
619
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
620
Обтівський ліцей с Обтове 20000
621
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
622
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
623
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
624
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
625
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
626
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
627
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
628
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
629
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
630
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
631
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
632
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
633
Colegio Argantonio Cádiz 20000
634
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
635
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
636
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
637
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
638
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
639
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
640
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
641
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
642
Základná škola Bratislava 20000
643
Test School Test 20000
644
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
645
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
646
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
647
Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
648
grape bajkalska 22 20000
649
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
650
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
651
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
652
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
653
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
654
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
655
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
656
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
657
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
658
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
659
Amor de Dios CÁDIZ 20000
660
Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
661
test test 20000
662
test test 20000
663
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
664
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
665
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
666
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
667
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
668
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
669
Materská škola Holčíkovce 20000
670
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
671
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
672
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
673
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
674
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
675
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
676
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
677
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
678
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
679
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
680
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
681
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
682
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU MOTRU 20000
683
Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
684
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
685
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
686
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
687
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
688
Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
689
Materská škola Žehra 10 20000
690
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
691
Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 20000
692
GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
693
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
694
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
695
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
696
Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
697
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
698
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
699
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 20000
700
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
701
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
702
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
703
Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
704
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
705
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
706
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
707
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
708
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
709
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
710
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
711
Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca, Salaj Marca 20000
712
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
713
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
714
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
715
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
716
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 20000
717
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
718
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
719
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
720
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
721
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
722
Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
723
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ”, CLUJ-NAPOCA CLUJ-NAPOCA 20000
724
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
725
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
726
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
727
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
728
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
729
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
730
Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
731
Clubul Copiilor Calafat Calafat 20000
732
Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Galați Galați 20000
733
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
734
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
735
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
736
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
737
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
738
GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
739
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
740
Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
741
Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 20000
742
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
743
La Salle San Rafael Madrid 20000
744
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
745
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
746
Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
747
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
748
Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
749
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
750
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
751
Gradinita "Floare albastra" bucuresti 20000
752
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
753
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
754
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
755
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
756
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 20000
757
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
758
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
759
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
760
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
761
Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
762
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
763
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
764
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
765
Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
766
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
767
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
768
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
769
Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
770
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
771
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
772
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
773
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
774
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
775
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
776
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
777
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
778
Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
779
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
780
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti Pitesti, Judetul Arges 20000
781
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
782
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
783
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
784
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 20000
785
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
786
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
787
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
788
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
789
Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
790
Grădinița ”Licurici” București 20000
791
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
792
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
793
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
794
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
795
Griswold Youth Center Jewett City 20000
796
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
797
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
798
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
799
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
800
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
801
Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
802
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
803
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
804
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
805
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 20000
806
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
807
Centrul Educational Salvați Copiii"Și eu vreau la școală!" derulat în Școala nr. 1 Timisoara 20000
808
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
809
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
810
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
811
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
812
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
813
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
814
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
815
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
816
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
817
Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 20000
818
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
819
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
820
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
821
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
822
Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
823
Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
824
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
825
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
826
GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
827
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
828
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
829
Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
830
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
831
Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
832
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
833
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
834
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
835
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
836
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
837
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
838
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
839
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
840
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
841
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
842
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
843
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
844
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
845
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
846
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
847
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
848
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
849
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
850
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
851
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
852
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
853
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
854
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 20000
855
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
856
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
857
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
858
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
859
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
860
ТЕСТ за училище София 20000
861
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 20000
862
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
863
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
864
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
865
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
866
Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
867
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
868
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
869
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
870
Colegiul National "Emil Racovita" Bucuresti 20000
871
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
872
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
873
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
874
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
875
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
876
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
877
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20000
878
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
879
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
880
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
881
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
882
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
883
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
884
гімназія симоненка львів 20000
885
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
886
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
887
Școala Tudor Arghezi București București 20000
888
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
889
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
890
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
891
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
892
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
893
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
894
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
895
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
896
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
897
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
898
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
899
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
900
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
901
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
902
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
903
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
904
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
905
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
906
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
907
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
908
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
909
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
910
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
911
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
912
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
913
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 20000
914
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
915
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
916
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
917
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
918
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
919
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
920
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
921
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
922
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
923
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
924
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
925
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 20000
926
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
927
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
928
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
929
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
930
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
931
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
932
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
933
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
934
Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
935
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
936
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
937
SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
938
Scoala Gimnaziala Nr 119 - Bucuresti București, sector 4 20000
939
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
940
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 20000
941
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
942
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
943
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
944
Onelink Test School 20000
945
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
946
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
947
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
948
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
949
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
950
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
951
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
952
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
953
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
954
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
955
COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA BUCURESTI 20000
956
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
957
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
958
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
959
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
960
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
961
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
962
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
963
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
964
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 20000
965
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
966
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
967
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
968
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
969
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
970
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
971
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
972
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
973
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
974
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
975
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
976
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 20000
977
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
978
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
979
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
980
SP6 Ustroń Ustroń 20000
981
Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
982
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
983
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
984
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
985
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
986
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
987
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
988
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
989
Onelink Test School 20000
PAGERINK REKORDĄ
Mes stengiamės sumušti pasaulio rekordą ir padėti palaikyti pasaulinės kampanijos ir didžiosios misijos įgyvendinimą. Siekiame sukurti didžiausią internetinį nuotraukų albumą su žmonėmis, dėvinčiais superherojų kaukes.

Žmonės gali pateikti tiek nuotraukų, kiek jiems patinka, jei visos jos yra skirtingos.
PADĖKITE MUMS PASIEKTI TIKSLĄ IR SURINKTI UNIKALIAS NUOTRAUKAS
20 000
PATEIKITE NUOTRAUKĄ
BENDRUOMENĖ
Sveikiname prisijungus prie FAST Herojų bendruomenės puslapio.

Tikimės, kad šios nuostabios paprastų žmonių, kurie nepaprastai keičia aplinkinių gyvenimus, istorijos ir nuotraukos tave įkvėps. Kartu galime išgelbėti pasaulį – kaskart po vieną Senjorą Herojų.
SUŽINOKITE DAUGIAU
EL. KNYGOS
Šioje interneto svetainėje pateikiamos penkios interaktyvios el. knygos, padėsiančios vaikams mokytis iš FAST Herojų.
REGISTRUOKITĖS ČIA
El. knygos supažindina jus su FAST Herojais (Tomu ir jo seneliais), kurie pristato vaikams daugybę linksmų ir interaktyvių užduočių. El. knygos atrakinamos po vieną, sukuriant laukimo ir intrigos jausmą.

El. knygas papildo būstinė – interneto svetainės dalis, kuria naudodamiesi vaikai su savo tėvais ir seneliais galės pasidalinti tuo, ko išmoko, taip padėdami užtikrinti, kad žinios apie gyvybių gelbėjimą bus perduotos toliau.
ŽAIDIMAI
IR PARDUOTUVĖ
Šios skiltys papildo svetainę žaidybiniais elementais, padedančiais vaikams įsitraukti ir būti entuziastingai nusiteikusiems.
PRADĖKITE ŽAISTI
ATRAKINAMI ŽAIDIMAI
Pateikiami keturi įdomūs internetiniai FAST Herojų žaidimai, kuriuos vaikai gali atrakinti. Tai daroma uždirbant deimantų, kurie yra skiriami už užduočių atlikimą interneto svetainės el. knygų ir būstinės skiltyse.

INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ
Svetainėje rasite internetinę parduotuvę, kurioje vaikai gali išleisti uždirbtas monetas ir deimantus. Joje parduodama daugybė FAST Herojų gėrybių, kurias galima įsigyti ir atsisiųsti – nuo veido kortelių iki dėlionių, sveikinimų atvirukų ar pasakų knygų.