0
0
LYDERIŲ SĄRAŠAS
Ar gali tapti geriausiu FAST herojumi pasaulyje?

Pakilk į lyderių sąrašo viršų pelnydamas taškų už atliktas užduotis el. knygose ir būstinėje bei sumušk savo paties rekordus žaisdamas internetinius žaidimus.
FILTRAS:
NR.KLASĖMOKYKLAŠALISMIESTASTAŠKAI
1
Промінчики 1-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 60187772
2
Šmolkovia 4.A ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 31982905
3
Воловски жълтички СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10937343
4
Сонечки 3-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 3666829
5
Veselé Opičky 4.B ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 3547773
6
4.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 2023563
7
Turma 1 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 1477792
8
Зірочки 3-Г клас Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 908989
9
3-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 869099
10
6.B Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 652729
11
6.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 636538
12
4-Д Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 582710
13
2.C ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 552990
14
Tercia A Gymnázium Angely Merici Trnava 479803
15
Prima A Gymnázium Angely Merici Trnava 464187
16
Приятели ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село КОНУШ Хасково 451951
17
Turma 2 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 451887
18
5.A Základná škola Korňa Základná škola Korňa 427179
19
7.C Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 421721
20
2- Д Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 394577
21
7.A Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 391383
22
Sekunda A Gymnázium Angely Merici Trnava 386066
23
7.B Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 369232
24
2.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 364379
25
4.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 357354
26
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 10ο Νηπιαγωγείο Χίου ΧΙΟΣ 355628
27
6ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 352710
28
3 ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 344276
29
4-А Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 336235
30
Klasa 2a SP Wydminy Wydminy 335596
31
4-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 330434
32
3.D Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 328490
33
4.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 325737
34
5ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 316200
35
Κλασικό1 Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 307586
36
Motýle Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 292066
37
Clasa a III-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 276777
38
Арт 999 Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 269608
39
siedmaci Základná škola s materskou školou Komjatná Komjatná 268726
40
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 267148
41
1º Ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 259890
42
2-4 Орелецька гімназія Село Орелець 259691
43
4.B Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 248228
44
6.A Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 247701
45
Klasa 2 A Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 236003
46
Clasa a V-a A Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 231201
47
3A SZS UNES Nitra 229414
48
Šmolkovia 4.A Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 229038
49
4º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 223481
50
Δ1 21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 221524
51
Klasa 8 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 218780
52
2-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 218137
53
3ºA N2 E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 216129
54
3.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 215787
55
Веселунчики 1-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 213226
56
2-В Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 213092
57
I. (1. a 3. ročník) a II.(2. a 4. ročník) Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 212576
58
Дзвіночки 2-Г Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 212036
59
4-А Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 210547
60
Sexto B Simon Rodriguez Quito 207849
61
4.ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 206123
62
3.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 205492
63
2.A Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 202572
64
Τμήμα 4 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 202511
65
3В клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 202308
66
3.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 200493
67
Розумники 4-Г класу Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 200183
68
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 195457
69
2-Г Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 191299
70
ГЦОУД 1В НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 187259
71
4.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 187116
72
4-А Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 186722
73
Clasa Prietenilor Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 185307
74
clasa a II-a A Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 183737
75
1 Б Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 183564
76
1- А клас Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради Херсон 181839
77
2-А Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 178985
78
Mladý záchranár Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 176998
79
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 176864
80
3.A ZŠ s MŠ Nižná Nižná 173150
81
1.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 172661
82
1.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 172203
83
Klasa III B Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Konopnickiej w Białymstoku Białystok 169944
84
1 А СУ “Васил Левски” - Русе Русе 167736
85
Квіточки 1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 166272
86
IV група ДГ ИЗВОРЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 165765
87
7mo A Matutina Simon Rodriguez Quito 164738
88
3”а” "Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 164143
89
CLASA aII-aD ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 163170
90
6.A Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 162964
91
6.A ZŠ s MŠ Nižná Nižná 162722
92
4.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 162578
93
Turma C Centro Escolar de Lijó Barcelos 162264
94
2.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 161715
95
2-А клас "Допитлики" Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради Херсон 160990
96
Β ΤΑΞΗ 26o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 159949
97
3 класс Спасатели КГУ "ОШ с. Шуйское отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области" Село Шуйское, Атбасарский район 159379
98
ΤΜΗΜΑ 2 24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 159098
99
4.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 158868
100
1-А Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 157541
101
3 А СУ ОТЕЦ ПАИСИЙ - КУКЛЕН КУКЛЕН 155941
102
Sexto Vespertina Simon Rodriguez Quito 153781
103
3.B Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 153694
104
Pastelky 4.A ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 151406
105
4.A Spojená škola, Školská 478, Zborov Zborov 150912
106
ΤΜΗΜΑ 1 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 149203
107
I D Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 148473
108
Дослідники 2 - В Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 146997
109
Першачки Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 144251
110
4-Г Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 143720
111
zdravotnícky krúžok Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 143187
112
Klasa IC Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 141776
113
3b SP Wydminy Wydminy 139501
114
Trieda 7.A Polomka Základná škola Polomka Polomka 139405
115
Ic Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 138755
116
Klasa 7 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 138549
117
4a СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 137650
118
5.A Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 137500
119
8.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 135083
120
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 133175
121
1.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 131839
122
3a II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 131203
123
4-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 130909
124
4.A ZŠ s MŠ Nižná Nižná 130291
125
5.ročník Súkromná základná škola, Tr. SNP 104, Košice Tr. SNP 104, Košice 129851
126
1-А Миколаївський ліцей №19 Миколаївської міської ради Миколаївської області м.Миколаїв, Миколаївська область 129646
127
2 "Б" класс 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 129346
128
Henkel sovičky Henkel škôlka Bratislava 128425
129
Klasa 6 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 128157
130
TΑΞΗ ΑΣΤΕΡΑΤΗ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 127355
131
"Rybki" Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 127290
132
2.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 127107
133
2-А Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N42 Харківської міської ради Харків 126643
134
3. A Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 126592
135
1a ОУ "Никола Обретенов" Русе 126499
136
3-В Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 126386
137
3-А Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 125896
138
Clasa IA Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 125128
139
4.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 124465
140
2.A+4.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 124110
141
I D Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 123606
142
1.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 123472
143
7.B ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 122265
144
4.B Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 121894
145
4 "А" 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 121033
146
Grupa ,,Albinuțelor” Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 117996
147
Допитливі 2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 116708
148
Clubul lui Mickey Mouse ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 116000
149
2(2023) Волсвинська гімназія Червоноградської міської ради Львівської області Волсвин 113280
150
ΣΤ 13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 113217
151
4 КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 110355
152
1.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 109771
153
Klasa 1 Słoneczka Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 109280
154
4.C ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 108996
155
Υποχρεωτικό τμήμα 3 & ολοήμερο τμήμα 20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 106860
156
III в ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 106852
157
Знайки 2-В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 105425
158
2"В" КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 101877
159
Второкласник ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село КОНУШ Хасково 101398
160
2-А клас Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 101280
161
Clasa a III-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 99073
162
SEXTO "A" MATUTINA Simon Rodriguez Quito 99048
163
iNOVA Fundação iNOVA Capixaba Via Velha 97002
164
a III-a A Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 96965
165
4.A Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 95476
166
3.A Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 95104
167
4-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 90853
168
Суперсоняхи ЦПО Соняшник Біла Церква 89706
169
2-Г Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 89290
170
2-А Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів #7 ( Ліцей #7) Прилуцької міської ради Чернігівської області Прилуки(Чернігівська обл., Прилуцький р-н) 88018
171
СУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 85935
172
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 84754
173
1 ТХО Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 83672
174
2C Kauno rajono Ringaudų pradinė mokykla Ringaudai 83113
175
Γ1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 82757
176
ПГ "Усмивка" ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 82697
177
||| а ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 81729
178
4-Б Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 81727
179
4. D Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 81690
180
2.A Spojená škola, Školská 478, Zborov Zborov 81574
181
3 клас Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Селище Андріївка 80345
182
Grupa "Motyle" - Przedszkole nr 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 79578
183
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 79271
184
"Агенти 1-Б" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 78352
185
Α – Β – Γ – Δ – Ε – ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 77860
186
3-в СУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 77545
187
СУ "Гео Милев" - Варна - 1В СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 76527
188
Mokytojos Ilonos V. 4A klasės mokiniai 2023 m. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 76303
189
1 Е КЛАС СУ “Васил Левски” - Русе Русе 75571
190
4. A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 75387
191
3-Б Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 74619
192
4-В Розумники Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 73529
193
Α2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 73242
194
4. A Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 73028
195
2-Б Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 72836
196
4.A Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 72457
197
4-А клас Пізнайки Лохвицька гімназія №1 Миргородського району Полтавської області м. Лохвиця Полтавська область 71835
198
Dalia Lauraitienė 3 a klasė Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 71682
199
2 г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 71394
200
I. Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 71360
201
2 Лісовицький ліцей Лісовичі 69822
202
3.C Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 69284
203
Clasa I Brașov, Liceul cu Program Sportiv Brașov 69205
204
3-Г Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 69109
205
Clasa Pregătitooare B Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 68527
206
3.ročník Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 67643
207
4ºB ED. PRIMARIA CEIP NTRA SRA DEL ROSARIO (30008431) ALHAMA DE MURCIA 67400
208
1.B ZŠ Hôrka Hôrka 50 67286
209
3º A N4 - Bando dos exploradores EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 67106
210
2 "а","б" класове Врабчета ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 66990
211
2 клас Петрівка Великокринківський ліцей Глобинської міської ради Полтавської області с. Великі Кринки 66862
212
1-Б «2022» Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 65629
213
IIв ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 65562
214
група " Звездичка " ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 65281
215
1.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 64616
216
4-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 64519
217
Inicial 1 Simon Rodriguez Quito 64106
218
Пульс 2-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 63546
219
CUARTO A Simon Rodriguez Quito 63425
220
9.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 63010
221
1 Варюшинський ліцей Веселинівської селищної ради c.Варюшине 62916
222
Clasa a III-a A Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 62570
223
4-Б Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 62184
224
3-А клас Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 61951
225
5.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 61840
226
4ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 61513
227
6.A ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 60939
228
3° A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 60114
229
4.A ZŠ s MŠ, Demandice 131 Demandice 935 85 60050
230
6ºA FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 59672
231
3 A ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 59323
232
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 59048
233
Слънчо ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 59037
234
Δ2 18ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας Καβάλα 58788
235
ДГ 22 "Звънче", град Хасково,ПГ сграда "Дружба" ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 58510
236
4to B Simon Rodriguez Quito 58257
237
Ε ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 58226
238
2R Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 57780
239
Α τάξη 5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 57194
240
7.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 56993
241
3-А Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 56817
242
Clasa a III-a B Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 56649
243
3 "А" КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 56387
244
1. A Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 55828
245
4-Б Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 55693
246
2.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 55525
247
4.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 55129
248
ОУ "Никола Обретенов" Русе 54855
249
група "Теменужка" ДГ ЗВЪНЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 54820
250
Група,, Доброландци " ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 54436
251
2.SA Álftanesskóli Garðabær 54237
252
II.B Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 53713
253
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 53686
254
2Б Супергерои 47 орта мектеп Қала 53251
255
Γ΄ ΤΑΞΗ 26o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 53171
256
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 53139
257
2B Kauno rajono Ringaudų pradinė mokykla Ringaudai 52784
258
4 б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 52337
259
6.A Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 52229
260
1 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 52221
261
clasa II E Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 51293
262
1.(1.-4.ročník) Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 51013
263
Šiestaci áčka ZŠ s MŠ Nižná Nižná 50880
264
2 "Б" СУПЕР ГЕРОИ 47 орта мектеп Тараз қаласы 50706
265
Сонечки 1 клас Катеринівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області село Катеринівка 49779
266
ΤΜΗΜΑ 1 Νηπιαγωγείο Key School The Key Creative School ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ 49595
267
Винахідники 4-А Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 49034
268
2 Б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 48942
269
2 Б ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 48530
270
υποχρεωτικό 1 6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 48209
271
2F Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 48167
272
2 klasė Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 47703
273
2 "A" 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 47237
274
1.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 47208
275
2 класс спасатели КГУ "ОШ с. Шуйское отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области" Село Шуйское, Атбасарский район 46738
276
ІІ "б" клас III ОУ "Д. БЛАГОЕВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 46604
277
2a Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 46417
278
Зайчики 3 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 46140
279
Τμήματα 1 και 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 46067
280
3 Б 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 45821
281
Υποχρεωτικό 2 6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 45678
282
1 - А Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45601
283
3" А" класс 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 45303
284
1a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45233
285
2.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 45200
286
3-Б Розумнички Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45199
287
1.a Zöldsziget Körzeti Általános Iskola Szigetmonostor 45196
288
Elstu börnin (5 ára ) leikskóli Leikskólinn Gimli Reykjanesbær 44651
289
2.B ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 44649
290
1-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 44156
291
2 б - Стойнева II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 44062
292
Turma D Centro Escolar de Lijó Barcelos 43847
293
Os Magníficos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 43735
294
Α2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 43734
295
ЦОУД 2Вклас СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 43475
296
CLASA A III-A C Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 43338
297
3 - Б Гірниківський ліцей Ратнівської селищної ради с. Гірники, Ковельський район 43266
298
Turma 4S Escola do Sardão Rua do Lameiro 43247
299
ΖΟΥΖΟΥΝΟΠΑΡΕΑ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 43104
300
2C Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 42796
301
4. B Álftanesskóli Garðabær 42306
302
5. A ZŠ s MŠ Nižná Nižná 42018
303
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 41942
304
II a ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 41931
305
Προνήπια-νηπια , Νηπιαγωγείο Νέας Ανατολής ΝΕΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 41496
306
4-A ліцею Боромлянської сільської ради Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 41333
307
Супергерої 2-к КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 40725
308
5ºPRIMARIA -FUNDACIÓN HILDA CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 40551
309
4-В Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 40163
310
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 40160
311
КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 39696
312
група Буратино ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 39694
313
Δ1 18ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας Καβάλα 39519
314
ΤΜΗΜΑ 1 112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 39271
315
7mo "B" Simon Rodriguez Quito 39247
316
ΤΜΗΜΑ 1 Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 39216
317
2 "В" 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 39207
318
2D Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 38806
319
2a ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 38683
320
3ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 38679
321
IV a ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 38604
322
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 38543
323
2G Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 38433
324
Буратино ДГ "БУРАТИНО" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 38160
325
2 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 38028
326
2 klasė Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 37939
327
kvarta Gymnázium Michala Miloslava Hodžu Liptovský Mikuláš 37830
328
Τμήμα 1 Φυλλαναγνωσία, εργαστήρι παραμυθιών ΝΑΞΟΣ 37786
329
QUINTO MATUTINA "B" Simon Rodriguez Quito 37784
330
Група "Мики Маус" ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 37757
331
8B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 37474
332
4-В Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 37223
333
CLASA a II a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 36509
334
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 36311
335
3 клас Завадківський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І -ІІІ рівнів Козівської сільської ради Львівської області с.Завадка Вулиця Шевченка, будинок 71 Стрийський район Львівська область 36108
336
IV група ,, Звездички " ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 35780
337
2d Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 35532
338
2 Е Жетісу облысы,Талдықорған қаласы 12 орта мектеп гимназия Талдықорған 35527
339
2E Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 35445
340
1 Б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 35097
341
Trzeciaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 34781
342
2-А Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 34459
343
ΝΗΠΙΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2 103ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 34382
344
Ν3 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 34244
345
5ºA FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 34187
346
Grupa "Pszczoły" - Przedszkole 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 34092
347
ЦОУД-3 А, Б кл. СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 33958
348
4 Б 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 33639
349
3.B Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 33511
350
Група " Звездичка" ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 33477
351
1c Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 33102
352
трети"А" НУ "Г. С. РАКОВСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 33051
353
Γ ΤΑΞΗ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗ 32847
354
4 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 32842
355
Clasa a II-aE Școala Gimnazială Nr 80, București București 32830
356
ΤΜΗΜΑ 2 26 Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Καλαμαριά/ θεσ/νίκη 32315
357
3a SP Wydminy Wydminy 32171
358
1°B Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém- EB Frei André da Veiga Santiago do Cacém 32086
359
2.D ZŠ s MŠ J. A. Komenského Bratislava 31789
360
1.C. Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 31429
361
3. Trieda Spojená škola Pohronská Polhora Pohronská Polhora 31400
362
1 "б, в" СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 31229
363
2 в - Ралица Стоянова II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 30989
364
3ºD PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 30970
365
Mrs. Jacqueline Watts - Grade 1 Woodcrest Public School 30750
366
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 30459
367
Β1 5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 30231
368
Γ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 29927
369
1-Б Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 29926
370
Mrs. Purdon's Fast Heroes! Woodcrest Public School 29846
371
Grupa IV- Sówki MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 29842
372
3.A Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 29716
373
Grade 4 _ Ms Stighling Loreto School Queenswood Pretoria 29643
374
2B Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 29601
375
Clasa pregătitoare INIMIOARE Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 29532
376
5.A ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 29325
377
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 29284
378
ГЦОУД 1б клас НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 29235
379
3. EÞH Álftanesskóli Garðabær 29220
380
3.B ZŠ s MŠ Nižná Nižná 29155
381
Mrs. Andraka - Grade One Woodcrest Public School 29075
382
6º CURSO CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 29065
383
Clasa a II-a C Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 28907
384
4 Ә 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 28737
385
3.A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 28558
386
Id Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 28433
387
Os Novatos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 28368
388
3-А "Чорнобривці" КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 28359
389
prvňáčci 23 Základní škola a Mateřská škola Ševětín Školská 189, 373 63 Ševětín 28308
390
2 б ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 28207
391
"Мики Маус" ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 28087
392
2 «А» КГУ « Гимназия 1» Караганда 27839
393
Γ1,2 17ο Δημοτικό Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗΣ 27813
394
1/Θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΡΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 27704
395
2-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 27590
396
Мики Маус ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 27564
397
Žvirbliukai Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 27391
398
Γ2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 27314
399
Grupa mijlocie Steluțele Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 27284
400
3-A Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 27109
401
4" б" група " Мечо Пух" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 27057
402
Noveno B Simon Rodriguez Quito 27014
403
Smoki Dolina bajki Gliwice 26896
404
4.º Ano Colégio do Rio Colégio do Rio Portimão 26887
405
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 26463
406
3 б II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 26244
407
2 клас Ліцей с. Голендри С. Голендри 26181
408
Turma A Centro Escolar de Lijó Barcelos 26033
409
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 25974
410
ІІ "б" - Умните сови СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 25788
411
4-В Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 25732
412
Κδαπ Σιάτιστας ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 25676
413
3.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 25599
414
IV-б група "Пчеличката Мая" ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 25548
415
2 Б ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 25435
416
2 Е 12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 25399
417
1 б клас СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 25384
418
2 kl. Rokų mokykla-darželis Kauno rajonas 25350
419
Séptimo "A" vespertina Simon Rodriguez Quito 25312
420
2A Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 25287
421
Pré-escolar EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 25283
422
2 B Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 25256
423
Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Μοιρών Μοίρες 25157
424
Ариел ДГ "ЗЛАТНА РИБКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 25156
425
Супер първокласници ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село КОНУШ Хасково 25086
426
1-A Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 24876
427
2 - А Вознесенський ліцей № 10 м. Вознесенськ 24559
428
4.G Álftanesskóli Garðabær 24517
429
5º B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 24000
430
1 Г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 23972
431
a II-a A Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 23950
432
СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 23881
433
1 Б клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 23606
434
1-2. összevont osztály Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 23551
435
Пізнайки Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 23515
436
2-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 23406
437
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 23314
438
4 - Б Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка м.Миргород 23252
439
klasa 3 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 23240
440
Супергерої 3-Г ОЗО "Гребінківський ліцей" Гребінки 23235
441
3 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 23173
442
4.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 23157
443
1ο Τμημα Νηπιαγωγείου 16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 23121
444
IV група - филиал ДГ ИЗВОРЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 23091
445
4.B Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 23004
446
1.FM Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 22778
447
ЦДО 1 а, в клас НУ "КНЯЗ БОРИС I " - гр. ШУМЕН ШУМЕН 22738
448
Clasa Razelor de Soare Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 22444
449
ŠKD Štvrtáci ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 22425
450
Смайлики (3-В) Опорний заклад освіти "Білогородський ліцей №1" Білогородка 22420
451
VA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 22285
452
1в клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 22173
453
4 класс Супергерои КГУ "ОШ с. Шуйское отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области" Село Шуйское, Атбасарский район 22140
454
4.º B EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 21917
455
2D Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 21867
456
Група ,,Малкият принц" ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 21731
457
Четвърта Б група"Пчелички" ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 21722
458
1 А ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 21636
459
3. Blástjarna Vatnsendaskóli Kópavogur 21524
460
2"д" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 21404
461
a IV-a A Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 21397
462
1.Б СУ "САВА ДОБРОПЛОДНИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 21378
463
2 "a" клас II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 21333
464
3B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 21300
465
Β1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 21113
466
4 Б ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 20947
467
4.C Základná škola M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 20907
468
aVII-a B Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 20831
469
ГЦОУД-3клас НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 20783
470
Γ2 21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 20770
471
група ,,Звездичка" ДГ ЗВЪНЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 20762
472
clasa aIVa B Școala Gimnazială Nr 80, București București 20695
473
Viedenská 34 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 20617
474
Ε΄- Στ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 20592
475
5A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 20520
476
4 "А" КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 20482
477
3 - A Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20443
478
3 Б ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 20416
479
подготвителна група ДГ №1 ЯН БИБИЯН - гр. ХАСКОВО Хасково 20397
480
ДГ"Звънче" 22- ПГ сграда "Буря" ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 20379
481
a IV a A Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 20369
482
2A Kauno rajono Ringaudų pradinė mokykla Ringaudai 20209
483
3º ano - Mini Blues Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 20142
484
3.A Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 20111
485
4 В "Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 20110
486
Τμήμα 6 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 20101
487
Α2 37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 19988
488
CLASA PREGĂTITOARE E ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 TIMIȘOARA TIMIȘOARA 19922
489
II A ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 19874
490
1 - 4 клас ТЕСТ за училище София 19850
491
2 «Г» КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 19822
492
ЦДО 2 б-в клас ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 19608
493
3 "В" КГУ « Гимназия 1» Караганда 19599
494
LITTLELAND Littleland ΚΔΑΠ Παλαιόκαστρο 19562
495
2-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 19357
496
1 клас Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 19334
497
1-А ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 19333
498
3 "Б" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 19284
499
4 група,,Незабравка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 19282
500
ΤΜΗΜΑ 1 26 Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Καλαμαριά/ θεσ/νίκη 19253
501
Τμήμα Α Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 19172
502
Четвърта група ДГ "ПЧЕЛИЦА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 19164
503
1.b Tiszalúci Arany János Általános Iskola Tiszalúc 19100
504
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 18906
505
2º B EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 18890
506
2 "А" КГУ "Средняя школа №14 имени Ю.А. Гагарина" г. Петропавловск 18859
507
Clasa a IV a Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 18808
508
Дружні і здорові Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 18772
509
I ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 18740
510
Αειφοράκηδες Νηπιαγωγείο Ταυρωνίτη Ταυρωνίτης 18711
511
група "Вълшебни стъкълца" ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 18680
512
Γ ΤΑΞΗ 16 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 18642
513
Α3 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18489
514
Β' τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 18483
515
Charches 1º 2º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 18480
516
Bystrzaki Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 18479
517
2 б клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 18472
518
първи "Б" НУ "Г. С. РАКОВСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 18460
519
Quinto "A" Simon Rodriguez Quito 18450
520
Котики Новоставська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоставці 18255
521
4 б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 18216
522
4.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 18114
523
3B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 17987
524
ГЦОУД - 3 Б клас СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 17981
525
Δ΄ ΤΑΞΗ 26o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 17979
526
Супер Соняшник 4 Новодачинський ліцей Богданівської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області с.Нова Дача 17860
527
klasy I-III Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 17852
528
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 17700
529
39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 17687
530
klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 17635
531
Сміливці Стеблівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Стеблівка 17590
532
14 herojų Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 17542
533
Суперовий 311 Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва м. Київ 17541
534
ОУ "Никола Обретенов" Русе 17520
535
4Б ГРУПА, ДГ "ВЕСЕЛИ ОЧИЧКИ" ДГ №20 ВЕСЕЛИ ОЧИЧКИ - гр. ХАСКОВО Хасково 17510
536
2a Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla Kauno r. Lapės 17489
537
Klasa 1B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 17337
538
5.A Spojená škola, Školská 478, Zborov Zborov 17291
539
II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 17195
540
Napsugár csoport (közép-nagycsoport) Egerági Táltos Csikó Óvoda és Mini Bölcsőde Egerág 17186
541
Žabky MŠ Osloboditeľov Humenné 17173
542
II ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 17170
543
Гр.Калинка ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 17156
544
2.AMÞ Grundaskóli Espigrund 17105
545
Tercero A Simon Rodriguez Quito 17104
546
1.B Základná škola v Lozorne Lozorno 17060
547
Νήπια προνηπια Νηπιαγωγειο Αγίας Μαρίνας λερου Λερος 17049
548
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 17034
549
2 "А" "Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 17025
550
4A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 17000
551
2.b Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 16813
552
2 Е 12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 16718
553
2-В Херсонська гімназія №1 Херсон 16635
554
Ν2 16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 16602
555
2.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 16592
556
Thezoomates The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 16520
557
2 клас Воля-Висоцька ЗЗСО I-II ст. с. Воля-Висоцька 16453
558
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 16380
559
Nagycsoport Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 16283
560
2a Babtų gimnazija Babtai 16279
561
3-В ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №95 ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ДАНИЛА ЩЕРБАКІВСЬКОГО, 61Г 16269
562
ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 16221
563
ГЦДУД 2 бв НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 16141
564
6.B ZŠ s MŠ Nižná Nižná 16116
565
Clasa a II-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 16106
566
4 "В" КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 16086
567
4.A Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 16009
568
Akker Jakker _ Juffrou Katinka AKKER JAKKER KLEUTERSKOOL VAALPARK, SASOLBURG 15981
569
Πρώτο, δεύτερο και τρίτο τμήμα 29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 15940
570
първи клас ОУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"- с. ЕЗЕРЧЕ, община ЦАР КАЛОЯН село ЕЗЕРЧЕ 15904
571
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ 15796
572
3б клас СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 15740
573
1.D Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 15626
574
IVA клас II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 15560
575
3 "В" класс "Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 15500
576
3ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 15490
577
ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 15406
578
3 "A" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 15390
579
Fundamental I Colégio Intelecto Pouso Alegre 15384
580
Група,,Усмивка" ДГ ПРИЯТЕЛИ - КУКЛЕН КУКЛЕН 15360
581
III А-Б клас ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 15340
582
6ºB FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 15270
583
5.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 15200
584
Esfiliana 1º 2º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 15184
585
3/a Szent László ÁMK Baja 15158
586
NOVENO A Simon Rodriguez Quito 15150
587
1. EH Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 15080
588
2 б клас ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 15056
589
2.EGV Álftanesskóli Garðabær 14965
590
2 Г класс 12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 14960
591
Β ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 14955
592
2 Społeczna Szkoła Podstawowa STS w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 14910
593
2n Escola Poeta Foix Barcelona 14903
594
3.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 14850
595
Turma F Centro Escolar de Lijó Barcelos 14783
596
ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 14740
597
2 "Б" класс КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 14720
598
6ºC FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 14680
599
RF A3 Escola Básica Ria Formosa Faro 14654
600
4º B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 14500
601
Γ2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 14411
602
2.d Dr. Béres József Általános Iskola Budapest 14378
603
Cicle Inicial Escola Sant Miquel del Cros Argentona 14324
604
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 14235
605
СУ "Гео Милев" - Варна -1Д СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 14210
606
ГРУПА "СЛЪНЧО" ДГ "КОНЧЕ ВИХРОГОНЧЕ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 14170
607
3. a 4. ročník Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 14140
608
4. Szent László ÁMK Baja 14138
609
Β3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 14065
610
Daivos Pocienės 3b klasė Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 14040
611
5º A EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 14034
612
Първи клас ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - с. СМИЛЯН Смилян 13990
613
ЦОУД 1 а,б ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 13990
614
1-А Пирятинський ліцей #6 м. Пирятин Полтавська обл. 13910
615
CLASA A III-A B LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 13749
616
СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 13740
617
Νήπια -Προνήπια Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Λέσβου Ταξιάρχες Λεσβου 13725
618
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Κάτω Ασιτών Ηράκλειο Κρήτης 13690
619
2 клас ОБУ "ХРИСТО БОТЕВ " - с. ИВАНСКИ. общ. ШУМЕН ШУМЕН 13650
620
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 13540
621
ПГ "б" група "Мечо Пух" ДГ № 3 ЗОРНИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 13528
622
4 - А "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 13396
623
2 а ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 13380
624
2ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 13339
625
Pierwszaczki Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 13240
626
Strumfii III A ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 13231
627
Charches 5º 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 13066
628
2b Babtų gimnazija Babtai 13034
629
3 клас Зубівмостівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради село Зубів Міст, Львівський район, Львівська область 12929
630
Ανοκομήτες και Ανοκόμισσες Νηπιαγωγείο Άνω Κώμης Κοζάνη 12876
631
Animals marins 2nA Escola Catalunya Sabadell 12818
632
Segundo B Simon Rodriguez Quito 12800
633
1 клас 45 Київ 12798
634
Csiga, Katica, Maci csoport Csodafa Német Nemzetiségi Óvoda Úrkút Úrkút 12780
635
Β1 3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 12773
636
3. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 12758
637
Klasa 3B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12731
638
1 a 2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 12703
639
pierwsza Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie Marzęcino 12681
640
klasa 2a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 12663
641
Clasa a III- D Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 12609
642
Кульбабки Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 12600
643
KLASA I Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 12544
644
2b Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla Kauno r. Lapės 12516
645
Νήπια - Προνήπια 2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 12514
646
Quinto "B" Simon Rodriguez Quito 12500
647
3 клас Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 12469
648
Grade 2 Loreto School Queenswood Pretoria 12287
649
Νηπιαγωγείο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ν. ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 12142
650
2º B EB Cruz de Argola Guimarães 12112
651
Infantil ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 12100
652
ZAJĘCIA DODATKOWE W CENTRUM INNOWAYJNEJ EDUKACJI CENTRUM INNOWACYJNEJ EDUKACJI INTERESTING LESSON BARTOSZ JARZYNKA Morąg 12100
653
Klasa 2B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12100
654
Clasa 1 C Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 12087
655
primero vespertina Simon Rodriguez Quito 12000
656
Υποχρεωτικό τμήμα 1 20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 11980
657
1ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 11950
658
A4 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 11924
659
2 klasė Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 11868
660
P1 2023 Chua Chu Kang Primary School Chua Chu Kang 11835
661
3 В СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 11800
662
Décimo "B" Simon Rodriguez Quito 11800
663
1º EP 22-23 Colegio Almedina Córdoba 11800
664
4.A Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 11730
665
2-А Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 11700
666
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 11600
667
Pszczółki Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 11600
668
6.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 11600
669
1B + 4B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 11571
670
Β2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 11513
671
Gelytės Klaipėdos lopšelis-darželis "Žemuogėlė" Klaipėda 11500
672
1Б клас ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 11500
673
Primero B Simon Rodriguez Quito 11500
674
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 11497
675
Stapamix 3. og 4. bekkur Stapaskóli Reykjanesbær 11400
676
Δ1 3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 11398
677
Furnicuțe Grădinița 256 București 11300
678
2 a ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 11300
679
7.A DĽ ZŠ s MŠ A. Vagača Detva Štúrova 12, 962 12 Detva 11300
680
група Мечо Пух ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 11300
681
Група "Мечта" ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 11300
682
3. S Álftanesskóli Garðabær 11280
683
IV група ,,Синигерче" ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 11270
684
Νηπιαγωγείο 3 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 11269
685
ЦДО 1 б, в ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 11200
686
3 А КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 11200
687
гр. "Мечо Пух", гр. Шумен ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 11200
688
Alcudia de Guadix 5º 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 11150
689
4 ә "Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 11100
690
3. Szent László ÁMK Baja 11075
691
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 11000
692
8.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 11000
693
CLASA I EXPLORATORII SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 11000
694
ЦОУД - 2 А, Б ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 11000
695
Β ΤΑΞΗ 16ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Ηράκλειο 10981
696
4-B Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 10965
697
2 klasė Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 10963
698
,,Славейче" ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10900
699
1"Б" ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10900
700
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 10900
701
І-ІV ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" С. АРДА село Арда 10890
702
ΚΑΒΒΑΔΑΔΕΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΒΒΑΔΑΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΔΕΣ, 49081, ΚΕΡΚΥΡΑ 10830
703
Υποχρεωτικό Τμήμα 2 20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 10823
704
Clasa albinutelor Școala Gimnazială,,Theodor Aman ” Strada George Topârceanu,nr.3 10805
705
4. Б КГУ "Средняя школа Коктобе" Алматинская область, Еңбекшиказахский район, поселок Коктобе 10800
706
1 Міцівецька гімназія с. Міцівці 10800
707
І б,в НУ "КНЯЗ БОРИС I " - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10800
708
III ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10800
709
Turma E Centro Escolar de Lijó Barcelos 10800
710
Група"Слънце" ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10700
711
Loreta Gulbinė, 3a klasė 2022-2023 mm Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 10700
712
2-А Ліцей №66 ЛМР Львів 10700
713
2 - В Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 10640
714
Вулик Стрийська початкова школа №12 Стрий 10600
715
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10600
716
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10600
717
В. Налбантова Д. Демирева ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10600
718
4 клас ОБУ "ХРИСТО БОТЕВ " - с. ИВАНСКИ. общ. ШУМЕН ШУМЕН 10600
719
Група "Калинка" ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10600
720
1 а ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10600
721
IIIб ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10600
722
3 а клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10600
723
4º ano - Finalistas Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 10600
724
2 А СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 10600
725
СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 10600
726
III ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10500
727
3 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10500
728
3 a СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 10500
729
1 В ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 10500
730
1a клас ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 10500
731
Inicial 2 Simon Rodriguez Quito 10500
732
2 "Б" класс КГУ "Средняя школа №14 имени Ю.А. Гагарина" г. Петропавловск 10500
733
|| б клас НУ "КНЯЗ БОРИС I " - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10500
734
Класът на Севдалина Атанасова 3-б,в НУ "КНЯЗ БОРИС I " - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10500
735
1 Б клас СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10500
736
група"Мечо Пух" ДГ СМЕХОРАНИ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10500
737
Група " Мики Маус" ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10500
738
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 10500
739
Clasa Fluturasilor ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 10500
740
3"б" СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10500
741
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 10ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 10500
742
Cls Pregătitoare Școala Gimnazială Curtișoara Curtișoara , jud Olt 10480
743
1 GZ Sprytne Plastusie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 10461
744
3A QUANTUM STEM Нур-Султан 10400
745
4 ә сынып 12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 10400
746
КГУ "Средняя школа Коктобе" Алматинская область, Еңбекшиказахский район, поселок Коктобе 10400
747
Класът на талантливите деца Училище за талантливи деца София 10400
748
2a VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 10400
749
6ºB FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 10400
750
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
751
1 Г ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10400
752
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10400
753
1 в ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
754
4 клас КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 10373
755
4º C EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 10370
756
СУ "Гео Милев" Варна - 1 Г СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10300
757
3 “A” КГУ « Гимназия 1» Караганда 10300
758
ЦДО - II А,В Клас НУ "КНЯЗ БОРИС I " - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10300
759
Класът на Пепа Колева II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10300
760
1.В СУ "САВА ДОБРОПЛОДНИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 10300
761
IVб II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10300
762
ПРОБА с УСМИВКА ТЕСТ за училище София 10300
763
Clasa a 7-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 10300
764
Στ' 2ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου Χίου Βροντάδος Χίου 10300
765
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 10294
766
4 Ano D EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 10290
767
Група "Мики Маус" ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 10200
768
12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 10200
769
IV-та група "Щурчета" ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 10200
770
2 a ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10200
771
ЦОУД 3 В клас ОУ „Мати Болгария” - гр. Казанлък КАЗАНЛЪК 10200
772
1 а- Живка Ангелова II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10200
773
ГЦОУД I А клас НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 10200
774
1 а клас от СУ "Васил Левски" гр. Шумен СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - гр. ШУМЕН Шумен 10200
775
Група "Детелина" ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10200
776
1б клас СУ " Васил Левски" СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - гр. ШУМЕН Шумен 10200
777
2 "А" клас СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10200
778
Pszczoły Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałem Specjalnym Zielona Lokomotywa Mysłowice 10200
779
3a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10200
780
1 A ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10200
781
2 А клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10200
782
IГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10200
783
1 б ОУ "Никола Обретенов" Русе 10200
784
СУ "Гео Милев" - Варна -1Б СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10200
785
Втори клас ОУ "Стою Шишков", с. Търън с. Търън 10200
786
група "Мики Маус" ДГ "РУСАЛКА" - с. ТЪРЪН, община СМОЛЯН село Търън, Община Смолян 10200
787
Група "Пчеличка " ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 10200
788
Група ,,Мики Маус,, ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 10200
789
Група "Мечо Пух" ДГ ПРИЯТЕЛИ - КУКЛЕН КУКЛЕН 10200
790
2 клас ОУ "СТОЮ ШИШКОВ"- СМОЛЯН Смолян 10200
791
III б в ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 10200
792
3 Б клас ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 10200
793
Подготвителна група СУ ОТЕЦ ПАИСИЙ - КУКЛЕН КУКЛЕН 10200
794
2 В ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 10200
795
2б клас ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 10200
796
3 в СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10200
797
Кавунці Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 Херсонської міської ради" Херсон 10180
798
6º A C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 10150
799
2-в СУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10100
800
Втори "В" клас НУ "Г. С. РАКОВСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10100
801
Славейка Димова, Кера Лукова ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10100
802
ЦДО 3 б-в клас ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10100
803
4 група ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 10100
804
4 А група "Весели очички" ДГ №20 ВЕСЕЛИ ОЧИЧКИ - гр. ХАСКОВО Хасково 10100
805
група "Златна рибка" ДГ КОСМОНАВТ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10100
806
IV в II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10100
807
1 клас ОБУ "ХРИСТО БОТЕВ " - с. ИВАНСКИ. общ. ШУМЕН ШУМЕН 10100
808
4 а клас VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 10100
809
Група "Червената шапчица" ДГ "БРАТЯ ГРИМ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10100
810
4 клас ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" -село ГРАДИЩЕ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 10100
811
Конче-Вихрогонче ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10100
812
2 a Х.Мухарем СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10100
813
Четвърта група ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10100
814
2A-B СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10100
815
3 б клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10100
816
3 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10100
817
1 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10100
818
2 б,в СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10100
819
2.trieda Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 10100
820
3.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 10100
821
1 А ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 10100
822
1 а клас ОУ "СТОЮ ШИШКОВ"- СМОЛЯН Смолян 10100
823
CLASA PREGĂTITOARE C BRAȘOV, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BRAȘOV 10100
824
група " ЗВЪНЧЕТА" ДГ №1 ЯН БИБИЯН - гр. ХАСКОВО Хасково 10100
825
1-б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 10100
826
PRIMER DE PRIMÀRIA ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 10100
827
Klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 10100
828
3 a СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10100
829
Grupa mijlocie Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 10000
830
Clasa a IV-a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 10000
831
Turma 10 Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 10000
832
Eroii din 7 A Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 10000
833
Clasa Pregătitoare A 2 Mai Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 10000
834
JI Grupo B Escola Básica do Miratejo Seixal 10000
835
Klasa I a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 10000
836
CP A "Boboceii" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 10000
837
Grupa Mijlocie "Licuricii" Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
838
Grupa mare BOBOCEII Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
839
Clasa a IV-a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 10000
840
4°B AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 10000
841
Clasa Cercetasilor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 10000
842
Clasa I Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 10000
843
3D Delfinasii Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 10000
844
4 клас Ходовицька гімназія Ходовичі 10000
845
2 б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10000
846
Clasa a VI-a Școala Gimnaziala Mihăilești Comuna Mihăilești, jud Buzău 10000
847
Clasa a VIIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 10000
848
3 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
849
1 б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10000
850
2ГЦОУД-2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
851
1 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
852
2ав 26.СУ "Йордан Йовков" София 10000
853
II ГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
854
II ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
855
I ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
856
1 "А" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10000
857
1 A ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10000
858
Слънце ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 10000
859
1А-В СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10000
860
4 В СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10000
861
2 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
862
ЦОУД 1 В СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
863
1 б клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10000
864
3 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
865
Jesień Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 10000
866
Wiosna Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 10000
867
1º e 2º ano EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 10000
868
3-A Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 10000
869
4а. клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
870
2 б клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
871
2 б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
872
2 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10000
873
3-та група ,,Пчелички'' ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 10000
874
Clasa a II-a B Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 10000
875
7.A Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 10000
876
СУ "Гео Милев"-Варна - 1А СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
877
Clasa a II-a Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 10000
878
1.A Sovičky Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 10000
879
2.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 10000
880
1.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 10000
881
2.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 10000
882
Blue class Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 10000
883
3.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 10000
884
4.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 10000
885
3.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 10000
886
IV.A Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 10000
887
III.A Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 10000
888
I.A Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 10000
889
Predškoláci Nová doba - Lienky ZŠ s MŠ Nižná Nižná 10000
890
II.A Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 10000
891
predškoláci Nová doba - Lienky ZŠ s MŠ Nižná Nižná 10000
892
v A Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord Eforie Nord 10000
893
Група "Слънчо" ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 10000
894
1. ročník Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 10000
895
Clasa a II a Scoala Gimnazială Dimitrie Luchian, com. Piscu, jud. Galati Galati, comuna Piscu 10000
896
2 клас ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН" - СМОЛЯН Смолян 10000
897
3 А ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН" - СМОЛЯН Смолян 10000
898
трети В клас ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 10000
899
3б,в ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 10000
900
Clasa a III-a E Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 10000
901
3 клас ОУ "СТОЮ ШИШКОВ"- СМОЛЯН Смолян 10000
902
1 клас ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН" - СМОЛЯН Смолян 10000
903
I Б ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 10000
904
Група Звездички ДГ ПРИЯТЕЛИ - КУКЛЕН КУКЛЕН 10000
905
3а,б ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 10000
906
Ολοήμερο 1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 10000
907
Albinuțele Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galați 10000
908
4-В Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 10000
909
група Узунджово ДГ №21 "ВИХРОГОНЧЕ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
910
ПГ 6г ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
911
3А сынып 12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 10000
912
Група Малево ДГ №21 "ВИХРОГОНЧЕ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
913
2 клас ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
914
1 клас ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
915
3 клас ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
916
СЛАДУРИ ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
917
12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 10000
918
2"В" КГУ "Средняя школа Коктобе" Алматинская область, Еңбекшиказахский район, поселок Коктобе 10000
919
2. клас ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
920
3 "Б" КГУ « Гимназия 1» Караганда 10000
921
ЦДО-3а,3б клас ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
922
3 Ә сынып 12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 10000
923
КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 10000
924
Супергероите от 1б ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
925
2"Ә" "Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 10000
926
"Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 10000
927
2. клас ОбУ „Свети Свети Кирил и Методий“ - с. Ръжена, общ. Казанлък КАЗАНЛЪК 10000
928
1 клас ОбУ „Свети Свети Кирил и Методий“ - с. Ръжена, общ. Казанлък КАЗАНЛЪК 10000
929
3 А ОУ " Христо Ботев" с, Съдиево с. Съдиево 10000
930
#17 ЖББ ОРТА МЕКТЕБІ Ақтау 10000
931
3 А ОбУ „Свети Свети Кирил и Методий“ - с. Ръжена, общ. Казанлък КАЗАНЛЪК 10000
932
КГУ « Гимназия 1» Караганда 10000
933
втори клас ОУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"- с. ЕЗЕРЧЕ, община ЦАР КАЛОЯН село ЕЗЕРЧЕ 10000
934
4. клас ОбУ „Свети Свети Кирил и Методий“ - с. Ръжена, общ. Казанлък КАЗАНЛЪК 10000
935
Супер сила 2-В Опорний заклад освіти "Білогородський ліцей №1" Білогородка 10000
936
2 клас Раденицький ЗЗСО І-ІІ ст. Раденичі 10000
937
Подготвителна група СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
938
3.Б. СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
939
3.А. СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
940
4.А. СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
941
група МЕЧО ПУХ ДГ СНЕЖАНКА - с. ИВАНСКИ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 10000
942
II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
943
1. А клас СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
944
група Пчеличка ДГ КОСМОНАВТ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
945
3 клас ОБУ "ХРИСТО БОТЕВ " - с. ИВАНСКИ. общ. ШУМЕН ШУМЕН 10000
946
Група ,,Мечо Пух" ДГ "КАМБАНКА" - С . ДРУМЕВО, община ШУМЕН ШУМЕН 10000
947
II клас ОУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-с. МАДАРА, общ. ШУМЕН ШУМЕН 10000
948
ГЦОУД IV клас НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
949
VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
950
ГЦОУД 2а,б клас НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
951
2. г клас II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
952
Klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa 10000
953
ГПО VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
954
2 б клас СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
955
I А СУ "САВА ДОБРОПЛОДНИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
956
Моряче ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
957
ГРУПА "ПЧЕЛИЦА" ДГ "КОНЧЕ ВИХРОГОНЧЕ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
958
2 клас ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" -село ГРАДИЩЕ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 10000
959
1 и 3 слят клас ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" -село ГРАДИЩЕ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 10000
960
група" ИГЛИКА" ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
961
Група Любознайко ДГ "КОНЧЕ ВИХРОГОНЧЕ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
962
Μικροί Εξερευνητές Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Μικροί Εξερευνητές Καστοριάς Καστοριά 10000
963
Klasa 3c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 10000
964
6º PRIMARIA - HUELLITAS CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 10000
965
Clasa I B Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 10000
966
2-А Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N4 Херсонської міської ради Херсон 10000
967
Klasa II Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 10000
968
Α' τάξη Δημοτικό Σχολείο Πύργου Ηρακλείου Πύργος Αστερουσίων 10000
969
Β2 19ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λαρισα 10000
970
Piráti 3.B ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 10000
971
E3 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 10000
972
Β Τμήμα 2ο Νηπιαγωγείο Μοιρών Μοίρες 10000
973
Смелите МИР Филиповци София 10000
974
БЪРЗИТЕ ГЕРОИ МИР Кюстендил Кюстендил 10000
975
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΜΦΙΛΩΝ ΠΑΜΦΙΛΑ 10000
976
1.B ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 9910
977
Juffrou Elske Vinnige Voetjies Sasolburg 9900
978
Β' Τάξη 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 9856
979
4.B ZŠ s MŠ Nižná Nižná 9840
980
A2 2ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Μαγνησίας Θεσσαλονίκης Νέα Μαγνησία Δέλτα 9785
981
4/a Szent László ÁMK Baja 9740
982
Clasa Pregătitoare E Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 9710
983
a IV - a D Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 9670
984
P1 West Spring Primary School Bukit Panjang 9625
985
6ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 9560
986
A 4 1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 9542
987
uczniaki z klasy 2c Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 9530
988
4-Б Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 9510
989
3ºAno Agrupamento de Escolas do Crato Crato 9490
990
1ro A Simon Rodriguez Quito 9374
991
1.a Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI Encs 9374
992
a II-a E Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 9357
993
1.SB og SSB Álftanesskóli Garðabær 9350
994
Ура 2 клас Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 9340
995
2.ÍBÞ Grundaskóli Espigrund 9336
996
6.B ZŠ Karpatská Svidník 9310
997
4-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 9220
998
4-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 9150
999
Майстерня 3клас. ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 9130
1000
1.C Základná škola M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 9110
1001
3º/4º AN EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 9110
1002
Ε1 16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 8720
1003
Grupa mijlocie "Gryffindor's" Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 8710
1004
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 8670
1005
3-Б Острозький ліцей №2 Острог 8650
1006
Grupa 6 latki "Odkrywcy" Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 8650
1007
Β΄ Τάξη Δημοτικό Σχολείο Αγίου Γεωργίου Λιβαδειάς Άγιος Γεώργιος Λιβαδειάς 8610
1008
4 клас (Мирне 2022-2023) Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 8600
1009
4 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 8590
1010
1 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 8540
1011
6.A ZŠ Karpatská Svidník 8540
1012
1 - 3 клас - смесен клас ОУ НИКОЛА ВАПЦАРОВ - ШИРОКА ЛЪКА Широка Лъка 8530
1013
4 клас Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 8530
1014
2/b Szent László ÁMK Baja 8520
1015
Šmolkovia 4.A Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 8519
1016
2.A Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 8490
1017
Α1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 8490
1018
Υποχρεωτικό τμήμα 4 20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 8490
1019
3 - Б РОЗУМНИКИ Кролевецький ліцей №5, Кролевецької міської ради Місто Кролевець 8420
1020
4.bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 8420
1021
5.A ZŠ Karpatská Svidník 8397
1022
Ν1 &Ν2 52o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι, Αττικής 8390
1023
3-В Херсонська гімназія №1 Херсон 8380
1024
5 ára Leikskólinn Jörfi Reykjavík 8350
1025
4 клас Барвінчата Краснослобідський ліцей Обухівської міської ради Красна Слобідка 8280
1026
Sala dos Coloridos Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 8280
1027
Turma PP EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 8230
1028
3”ә” "Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 7530
1029
OCTAVO A Simon Rodriguez Quito 7300
1030
Boružėlių Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 6780
1031
Školsky klub Centrum voľného času Šaľa 6753
1032
Пташенята Стрийська початкова школа №12 Стрий 6700
1033
1ºC Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 6500
1034
ΠΡΩΙΝΟ 2 5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 6400
1035
Klasa 2 A Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 6382
1036
Klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 6300
1037
Προνήπια-Νήπια 1o Nηπιαγωγείο Σκύδρας Σκύδρα 6300
1038
4 А, Супер сила! 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 6300
1039
Klasa I Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Kamieniec 6200
1040
Predškoláci Orličie - Sovičky ZŠ s MŠ Nižná Nižná 6200
1041
1.osztály Pusztavámi Német Nemzetiségi Általános Iskola Pusztavám 6140
1042
Clasa Preg[titoare A Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 6100
1043
Τμ1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 6100
1044
2 "Б" КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 6000
1045
2.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 6000
1046
4º A Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 6000
1047
6.A ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 5900
1048
3.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 5900
1049
1ºB CEIP QUEVEDO León 5900
1050
4-В Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 5900
1051
Ε 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 5900
1052
Ε’ Πρότυπα Εκπαιδευτήρια Αφων Μαλτεζου Αργος 5900
1053
3a Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5900
1054
3 клас Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 5900
1055
Веселуни 3 Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 5900
1056
2-В Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5900
1057
Β1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 5900
1058
1o, 2o, 3o CEIP Trepalio Trobajo del Camino 5900
1059
Clasa a IV a Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 5800
1060
3-А Коростський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської областіті с. Корост 5800
1061
Clasa Pregatitoare A Albinutele Şcoala Gimnazială Nr. 38 „Dimitrie Cantemir” Constanţa Constanţa 5800
1062
Δ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ 5800
1063
Пізнайки 4- В Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 5800
1064
4ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 5800
1065
1.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 5800
1066
2ºB CEIP QUEVEDO León 5800
1067
Mrs. Marla Keene - Grade 1&2 CD Howe Public School Thunder Bay 5800
1068
Včielky Materská škola Budkovce Budkovce 119 5800
1069
3. A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5800
1070
1.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 5800
1071
Písmenková ZŠ s MŠ Podzávoz Čadca 5800
1072
3-4 клас ОУ "ХРИСТО БОТЕВ" - с. ДОЛНО ГОЛЕМАНЦИ, общ. ХАСКОВО Хасково 5800
1073
2 Йосипівський ліцей С.Йосипівка 5800
1074
6ºB C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 5700
1075
Група Звездичка ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 5700
1076
Σούπερ ήρωες Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 5700
1077
Clasa I B Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 5700
1078
Grupa czerwona Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 5700
1079
Α1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5700
1080
Ν1 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5700
1081
Mrs. Loredana Veneziale - Grade 3 Algonquin Avenue Public School 5700
1082
2B+4B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 5700
1083
Α1 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 5700
1084
Β2 3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 5700
1085
3-A Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 5600
1086
3º Primaria C.E.I.P. CERVANTES Espejo (Córdoba) 5600
1087
7.A ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 5600
1088
Β ΤΜΗΜΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5600
1089
Mokytojos Rasos klasė 2023 Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 5600
1090
Γ3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5600
1091
3b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5500
1092
2.KSS Nesskóli Neskaupstaður 5500
1093
3º A N3 E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 5500
1094
CUARTO A CEIP Alférez Segura HUESA 5500
1095
Β Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 5500
1096
1 клас Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 5500
1097
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 5500
1098
clasa a VII aA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 5500
1099
Teste Teste teste 5500
1100
Prufubekkur Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5500
1101
Νήπια - Προνήπια 2/θ Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Φθιώτιδας Άγιος Κωνσταντίνος Φθιώτιδας 5500
1102
klasa 3a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5500
1103
EIC Escola de Cadetes e Infantes dos Bombeiros Voluntários da Guarda Guarda 5500
1104
Супер 3—В СЗШ #83 м. Київ 5500
1105
IV.A ZŠ s MŠ Častá Častá 5500
1106
1ο τμήμα Νηπιαγωγείο Πελασγίας Πελασγία 5500
1107
ΣΤ 1 27ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Θεσσαλονίκη 5500
1108
1/a Szent László ÁMK Baja 5500
1109
príma Gymnázium Michala Miloslava Hodžu Liptovský Mikuláš 5500
1110
3ero VESPERTINA Simon Rodriguez Quito 5500
1111
3 клас РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 5500
1112
Marytė Parnarauskienė, 3b klasė 2022-2023 mm Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 5500
1113
Clasa a III-a A Școala Gimnaziala "Nicolae Caraș " Ciupercenii Noi, Dolj Ciupercenii Noi, Dolj 5500
1114
2 Д №72 мектеп-лицейі Астана қаласы 5500
1115
I G Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 5500
1116
3Б, Суперспасатели "Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 5500
1117
Alexia Zasskia Wiese Alberton 5500
1118
2n A- L'OLIVERA 23-24 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (43560) 5500
1119
ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑ Νηπιαγωγείο Ανατολικού Ανατολικό Εορδαίας 5500
1120
Τμήμα 1 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5400
1121
3"В" класс N33Қ.Қайсенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп Атырау қаласы 5400
1122
4-А Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 Вилкове 5400
1123
1 а Прогрес Запорізька початкова школа "Прогрес" Запорізької міської ради місто Запоріжжя , вул Бочарова 5а 5400
1124
III група ,, Малката русалка" ДГ 25,,Ален мак" Стара Загора 5400
1125
3 B 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 5400
1126
2A Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Garliava 5400
1127
Група "Сонечко" Решетилівський ЗДО ясла-садок "Ромашка" Решетилівської міської ради Полтавської області м.Решетилівка 5400
1128
4 А, Супер сила! 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 5400
1129
Grade 3 Rosehill Primary School Durban 5400
1130
Νήπια/Προνήπια (1 τμήμα) 1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 5400
1131
Clasa a II-a Școala Gimnazială Raciu Raciu 5400
1132
5ºE Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 5400
1133
Νήπια Προνήπια ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 5400
1134
Β1,2 17ο Δημοτικό Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗΣ 5400
1135
2.C Základná škola M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 5400
1136
8VO "B" Simon Rodriguez Quito 5400
1137
1ºB Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 5400
1138
5,6-latki Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 5400
1139
2 b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 5400
1140
Ms Freitas Loreto School Queenswood Pretoria 5400
1141
2-А клас Стебницький ліцей №7 м.Стебник 5400
1142
Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 5400
1143
Gr 2 van Wyk Loreto School Queenswood Pretoria 5400
1144
4 b klasė Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 5400
1145
3⁰B EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 5300
1146
3klasė Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 5300
1147
Laut Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5300
1148
Clasa pregătitoare A Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 5300
1149
RF A2 Escola Básica Ria Formosa Faro 5300
1150
Super netos 1 ano Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 5300
1151
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5300
1152
νήπια-προνήπια Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 5300
1153
Δ2 16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5300
1154
Γ2 16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5300
1155
Wiewiórki Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 5300
1156
Τμήμα 1 2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 5300
1157
3B Colegio La Asunción (León) León 5300
1158
Clasa Fluturașilor Școala Gimnazială Nr. 2 Lugoj Lugoj 5300
1159
3RO B Simon Rodriguez Quito 5300
1160
2 A Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 5200
1161
Clasa Cercetasilor BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 5200
1162
ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5200
1163
ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 5200
1164
4.LDV Grundaskóli Espigrund 5200
1165
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 13ο Νηπιαγωγείο Αγίας Βαρβάρας Αγία Βαρβάρα 5200
1166
Α2 3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 5200
1167
3 "Б" класс Достық орта мектебі Ақсу 5200
1168
4 В #17 ЖББ ОРТА МЕКТЕБІ Ақтау 5200
1169
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 5200
1170
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 4 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 5200
1171
Α 16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5200
1172
2-А бджілки Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області вул.Таврійська 1б смт.Іванівка Генічеського району Херсонської області 5200
1173
Mokytojos Editos A. klasė 2023 Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 5200
1174
6 Теремки Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва м. Київ 5200
1175
Buratinu grupė Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 5200
1176
νήπια -προνηπια Νηπιαγωγείο Αιγείρου Κομοτηνή 5200
1177
Γ τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑ Περδίκκας 5200
1178
Earthlings lab Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 5200
1179
2B Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie Skawina 5200
1180
2a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu 86-300 Grudziądz 5200
1181
Loreto Loves Loreto School Queenswood Pretoria 5200
1182
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 5200
1183
ΤΜΗΜΑ 2 112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5200
1184
Αεροσταταξη Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 5200
1185
Τάξη Α 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 5200
1186
Τμήμα 2 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 5200
1187
Νήπια-προνήπια Νηπιαγωγείο Ολυμπιάδας Ολυμπιάδα 5200
1188
3.,4.,5 Základní škola Opatovice, Brno venkov Opatovice 664 61 5200
1189
4 Удобненський ліцей Одеська область Одеський район село Удобне вул. Кочубинського, 59 5200
1190
1-А КЗ "Харківський ліцей 1 Харківської міської ради" місто Харків 5200
1191
4t B Escola Les Arrels Salt 5200
1192
a IV -a B Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 5200
1193
2 Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 5200
1194
Clasa a III-a E Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 5200
1195
Mrs Santori 1B Alessia Primary Ingelheim 5200
1196
3er Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 5200
1197
Kasztanki Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 5200
1198
4 група,,Незабравка" ДГ Незабравка Бяла Слатина 5200
1199
PREGĂTITOARE A Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 5200
1200
Γ1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5200
1201
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 5200
1202
CAPE C1 ENGLISH EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 5100
1203
Pregătitoare A Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 5100
1204
Clasa a IV- a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 5100
1205
1, 2, 3, 4 C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 5100
1206
Sala 5/6 anos Jardim das Sementinhas Viseu 5100
1207
4ºA EBN3 Condeixa-a-Nova EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5100
1208
Fundamental I EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 5100
1209
1-В Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 5100
1210
3-В Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5100
1211
2.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5100
1212
2c Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 5100
1213
3. bekkur Engjaskóli Reykjavík 5100
1214
IV Spryciarze Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5100
1215
Γ 2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 5100
1216
Α 3ο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης ΔΡΑΜΑ 5100
1217
2-А Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
1218
2b Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5100
1219
Sówki Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 5100
1220
de primero a sexto CEIP QUEVEDO León 5100
1221
Kulautuvos pagrindinės mokyklos antrokai Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 5100
1222
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 5100
1223
Clasa Pregătitoare B Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 5100
1224
Clasa Pregătitoare C Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 5100
1225
2 клас Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 5100
1226
Όλο το νηπιαγωγείο 8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 5100
1227
1. bekkur, HMÞ Höfðaskóli Skagaströnd 5100
1228
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 5100
1229
3 "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 5100
1230
4-А Мудрунчики Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ студентів #97 Харківської міської ради Харківської області Харків 5100
1231
Clasa I B București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 5100
1232
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2o Νηπιαγωγείο Ορμύλιας Ορμύλια Ν. Χαλκιδικής 5100
1233
2o Nηπιαγωγειο Φιλιατων 2ο Νηπιαγωγειο Φιλιατών Φιλιατες Θεσπρωτίας 5100
1234
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΩΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΑ, Δήμου Πύλης, Ν.Τρικάλων 5100
1235
Νήπια προνηπια 7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 5100
1236
13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας 13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 5100
1237
Α ΤΜΗΜΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5100
1238
ΤΜΗΜΑ 1 13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 5100
1239
Γ Δημοτικού 1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών Γλυκά Νερά, 15354 5100
1240
B1 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 5100
1241
2-Б Стебницький ліцей №7 м.Стебник 5100
1242
Nagycsoport Sarkad Város Önkormányzat Óvoda, Kossuth Utcai Tagóvoda Város 5100
1243
Α1 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5100
1244
Α3 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5100
1245
Слънце ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 5100
1246
5-Б Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 5100
1247
Α ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 5100
1248
IV.B ZŠ s MŠ Častá Častá 5100
1249
Γ2 8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 5100
1250
ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 5100
1251
4º 5º y 6º ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 5100
1252
ŠKD ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 5100
1253
1.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 5100
1254
Προνήπια -Νήπια 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 5100
1255
4.B ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 5100
1256
Turma B Centro Escolar de Lijó Barcelos 5100
1257
1. - 4. bekkur Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 5100
1258
4.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 5100
1259
3A Colegio La Asunción (León) León 5100
1260
Δ1,2 17ο Δημοτικό Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗΣ 5100
1261
ΤΜΗΜΑ 2 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 5100
1262
Β 3o Δημοτικό Σχολείο Ιτέας ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ 5100
1263
4.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 5100
1264
група "Калинка" ДГ "ИЗВОРЧЕ" - с. МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, община Смолян 5100
1265
ΤΜΗΜΑ 1 1ο Νηπιαγωγειο Βροντους Βροντου 5100
1266
Δ1 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 5100
1267
4.VV Grundaskóli Espigrund 5100
1268
A2 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 5100
1269
Klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego w Oławiel Oława 5100
1270
a VI-a A Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 5100
1271
Segundo A Simon Rodriguez Quito 5100
1272
2 клас Малостидинський ліцей Село Малий Стидин 5100
1273
4t B Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 5100
1274
clasa a-II E Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 5100
1275
Α1 3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 5100
1276
Δ2 3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 5100
1277
QUINTO VESPERTINA Simon Rodriguez Quito 5100
1278
2 Ж #17 ЖББ ОРТА МЕКТЕБІ Ақтау 5100
1279
No 1 Best School Grosswinternheim 5100
1280
3 Д 12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 5100
1281
4"А" "Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 5100
1282
2 "Б" КГУ ОШ #55 Алматы 5100
1283
4"Д" КГУ ОШ #55 Алматы 5100
1284
Ε2 16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5100
1285
Γ1 16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5100
1286
Γ2 5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 5100
1287
4-А Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 5100
1288
3 "Б" класс КГУ "Средняя школа №14 имени Ю.А. Гагарина" г. Петропавловск 5100
1289
разновъзрастова група ДГ ДОБРИ ЛЮЦКАНОВ"- село ДИБИЧ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5100
1290
група "Мечо Пух" смесена ДГ "ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА"-село ВЕХТОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5100
1291
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu Jeleniec 5100
1292
Klasa 2A Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 5100
1293
4 а ПГ "Детелинки" ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
1294
Група" Мечета " ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
1295
Segundo A vespertina Simon Rodriguez Quito 5000
1296
Τμημα2 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5000
1297
Β2 5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 5000
1298
Β1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ Περαία - Θεσσαλονίκης 5000
1299
Segundo A vespertina Simon Rodriguez Quito 5000
1300
Предучилищна група в детска градина МИР Филиповци София 5000
1301
3 ә сынып Жетісу облысы,Талдықорған қаласы 12 орта мектеп гимназия Талдықорған 5000
1302
2 А № 28 мектеп-лицей Түркістан 5000
1303
39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 5000
1304
4 "Ә" 19 ЖОББМ Уральск 5000
1305
2 “Б” #17 ЖББ ОРТА МЕКТЕБІ Ақтау 5000
1306
4 подготвителна група "Плодчета" ДГ № 3 ЗОРНИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
1307
1-А Комунальний заклад"Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради" місто Кропивницький 5000
1308
4"А"-сыныбы Достық орта мектебі Ақсу 5000
1309
Достық орта мектебі Ақсу 5000
1310
Наш 3 В best Школа-лицей №36 имени А. Тажибаева Кызылординская область ,Сырдарьинский район 5000
1311
КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 5000
1312
2 клас ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - с. КНИЖОВНИК, общ. ХАСКОВО Хасково 5000
1313
Clasa a II-aC Alba Iulia, Școala Gimnaziala ,,Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 5000
1314
3 клас ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - с. КНИЖОВНИК, общ. ХАСКОВО Хасково 5000
1315
4 Г "Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 5000
1316
1 клас ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
1317
3J SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 5000
1318
5º A HORNACHUELOS CEIP VICTORIA DÍEZ HORNACHUELOS 5000
1319
2-В КЗ "Жмеринський ліцей #3" м. Жмеринка, Вінницької області 5000
1320
4 Б 12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 5000
1321
2 в сынып 47орта мектеп Тараз 5000
1322
Τμήμα 2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 5000
1323
Жетісу облысы,Талдықорған қаласы 12 орта мектеп гимназия Талдықорған 5000
1324
Трети клас ОУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"- с. ЕЗЕРЧЕ, община ЦАР КАЛОЯН село ЕЗЕРЧЕ 5000
1325
4 клас Воробіївська гімназія Дунаєвецької ОТГ С. Воробіївка Хмельницька область. Кам'янець Подільський район 5000
1326
3 "Г" КГУ ОШ #55 Алматы 5000
1327
7.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 5000
1328
КГУ "Средняя школа №14 имени Ю.А. Гагарина" г. Петропавловск 5000
1329
4 клас ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 5000
1330
2 з №72 мектеп-лицейі Астана қаласы 5000
1331
4 "К" №72 мектеп-лицейі Астана қаласы 5000
1332
4 ә N33Қ.Қайсенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп Атырау қаласы 5000
1333
Β2 16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5000
1334
Β1 16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5000
1335
2.a Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI Székesfehérvár 5000
1336
a II-a B Școala Gimnazială "Sfântul Grigorie Teologul", Galați Galați 5000
1337
Четвърти клас ОУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"- с. ЕЗЕРЧЕ, община ЦАР КАЛОЯН село ЕЗЕРЧЕ 5000
1338
2a ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 5000
1339
4 клас Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області М. Охтирка 5000
1340
КГУ « Гимназия 1» Караганда 5000
1341
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
1342
3-А Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 5000
1343
2 клас Розумники Полянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області село Полянецьке 5000
1344
Смайлики 4 Василівська гімназія Село Василівка 5000
1345
Зірочки 1-Б Опорний заклад освіти "Білогородський ліцей №1" Білогородка 5000
1346
Геройчики 2 клас Терехівська філія Хажинського ліцею с. Терехове 5000
1347
3 Г КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 5000
1348
Asta Aleksandravičienė, 3 klasė, 2022-2023 m.m. Kelmės "Kražantės" progimnazija Liolių skyrius s Lioliai 5000
1349
IV А група ,, Буратино" ДГ 25,,Ален мак" Стара Загора 5000
1350
Δ 5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 5000
1351
Γ1 5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 5000
1352
2-Б Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 5000
1353
2C Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Garliava 5000
1354
CLASA I A Scoala Gimnaziala nr. 2 Codlea Codlea, 5000
1355
3- Б Енергійні ОЗ" Монастирищенський ЗЗСО І - ІІІст. №2" Монастирищенської міської ради Черкаської області м. Монастирище 5000
1356
1 клас Розумники ОЗ" Монастирищенський ЗЗСО І - ІІІст. №2" Монастирищенської міської ради Черкаської області м. Монастирище 5000
1357
2 - Б Ліцей №12 Павлоградської міської ради Павлоград 5000
1358
Класний 4- А Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва м. Київ 5000
1359
"Дай п'ять" 1 клас Колонтаївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області село Колонтаїв Богодухівський район Харківська область 5000
1360
Jūratė 3 kl. 2022-2023m.m. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 5000
1361
Tiburones Centro de desarrollo infantil "divina providencia" Hilario ascasubi 5000
1362
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Ojca Piotra Palucha 32-437 Skomielna Czarna 267 5000
1363
разновъзрастова група ДГ ИЗВОРЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
1364
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 11 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Mysłowicach 41-404 Mysłowice 5000
1365
IV група ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 5000
1366
1. bekkur Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 5000
1367
Група “Маргаритка” ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
1368
ГЗПО НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
1369
1., 2. ZŠ s pol. vyuč. jaz. a MŠ s pol. vyuč. jaz Hrádek 77, 73997, okres F-M, příspěvková organizace Hrádek 77, 739 97, Hrádek 5000
1370
Мадарски конник ДГ "МАДАРСКИ КОННИК" - село МАДАРА , община ШУМЕН ШУМЕН 5000
1371
I клас ОУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-с. МАДАРА, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5000
1372
DGGRADISTE ДГ "ОСМИ МАРТ" - село ГРАДИЩЕ, община Шумен ШУМЕН 5000
1373
Славейче ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - с. САЛМАНОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5000
1374
Групата на Иклимя Етем ДГ "РАДОСТ"- село НОВОСЕЛ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5000
1375
I Б 9 ОУ „Панайот Волов“ - кв. ДИВДЯДОВО, гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
1376
Earthlings lab Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 5000
1377
4b kl. mokytoja Danutė A Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 5000
1378
Clasa a IV-a C Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 5000
1379
ΤΜΗΜΑ 2 2-Θ Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Ποταμού Κυθήρων Αγία Πελαγία Κυθήρων 5000
1380
Clasa curioșilor Bucuresti, Grădinița nr 189 București 5000
1381
2º de Primaria C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 5000
1382
3 grupa Przedszkole nr 282 Warszawa 5000
1383
Klasa2a Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku Toszek 5000
1384
Biedronki Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach ul. Kolejowa 14 5000
1385
Baloniki Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku Osielsko 5000
1386
Krokodylki Przedszkole Niepubliczne Krokodylek Chojnice 5000
1387
Juffrou Marquerite Kleine Einsteins Sasolburg 5000
1388
test test test 5000
1389
test test test 5000
1390
Campo estivo Sarre Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 5000
1391
zerówka Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Wałbrzychu im. Aleksandra Kamińskiego Wałbrzych 5000
1392
Mamma Beer Mamma Beer Sasolburg 5000
1393
1C Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego Lębork 5000
1394
Klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 5000
1395
Motyle Publiczne Przedszkole Nr 2 Misia Uszatka w Sycowie Syców 5000
1396
5-А Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 5000
1397
4.GK Grunnskólinn á Ísafirði Austurvegi 6 5000
1398
Grupa mare Liceul Tehnologic Oraș Pătârlagele-GPP structura Pătârlagele 5000
1399
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 5000
1400
Class 1 K2 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 5000
1401
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 5000
1402
Class 1 ELFA PRESCHOOL Hougang 5000
1403
Class 1 K1 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 5000
1404
Clasa I Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 5000
1405
4 "Б" клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 5000
1406
ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
1407
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 5000
1408
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 5000
1409
4o Tμήμα του 33ου νηπιαγωγείου Λαρισας 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 5000
1410
Oddział VIII Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 5000
1411
Klasa 1B Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 5000
1412
3-А клас Острицький ліцей Магальська ОТГльська Л Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 5000
1413
3ºAB Escola Básica da Boavista Valongo 5000
1414
Grupa Niebieska Przedszkole Publiczne nr 30 Tęczowa Wyspa Włocławek Włocławek 5000
1415
3d Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 5000
1416
Jarzębinki Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 5000
1417
Grupa Buburuzelor Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 5000
1418
3º e 4º ano EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 5000
1419
4ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 5000
1420
Ν2 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1421
2 A klasė Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 5000
1422
Malinki Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 5000
1423
Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 5000
1424
ΓΛΠ ΚΑΙ ΓΛΟ Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 5000
1425
2. KÓG Grundaskóli Espigrund 5000
1426
Tretiaci ZŠ Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 5000
1427
3 d Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 5000
1428
Zerówka Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 5000
1429
7.A Základná škola Oščadnica - Ústredie Ústredie 760, 023 01 Oščadnica 5000
1430
4.A Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 5000
1431
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 5000
1432
1º 2º 3º ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 5000
1433
3º - 4º C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 5000
1434
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 5000
1435
Manó Közép Utcai Óvoda Debrecen 5000
1436
Žabky Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 5000
1437
Grupa mica Mickey&Minnie Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 5000
1438
3. trieda Zajkovia Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 5000
1439
Turma A EB Vicentes Pombal 5000
1440
Δ2 5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 5000
1441
Τμήμα 1 1ο ΕΕΕΕΚ Πυλαίας -Χορτιάτη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1442
3.B ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 5000
1443
1.B Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 5000
1444
4.B Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 5000
1445
Namornici ZŠ Michaľany Michaľany 5000
1446
2 A ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
1447
5.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5000
1448
1.C ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 5000
1449
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
1450
Grupa mica Pinocchio Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 5000
1451
RF B1 Escola Básica Ria Formosa Faro 5000
1452
3ºA EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 5000
1453
3ºB EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 5000
1454
3ºC EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 5000
1455
4ºC EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 5000
1456
2.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5000
1457
B A3 Escola Básica Ria Formosa Faro 5000
1458
3.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5000
1459
1ºC EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 5000
1460
„Nykštukai“ Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ Tauragė 5000
1461
Segundo A NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 5000
1462
ΤΜΗΜΑΤΑ 2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 5000
1463
1A CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 5000
1464
Ξωτικά Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 5000
1465
2.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 5000
1466
Klasa III B Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 5000
1467
MAY Angels Arg fsdds 5000
1468
4.C Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 5000
1469
CELADA 2 C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 5000
1470
Mrs Elva 1B Elva primary Ingelheim 5000
1471
Grupa mijlocie D Grădinița cu Program Normal Nr 1 Balș Balș 5000
1472
4.B ZŠ s MŠ Nižná Nižná 5000
1473
NHΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 5000
1474
B ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΟΜΙΟΥ ΣΤΟΜΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 5000
1475
Clasa exploratorilor Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 5000
1476
1,2,3 y 4 de educación primaria Colegio Nuestra Señora del Castañar BÉJAR 5000
1477
Clasa aIV-a C "Steluțele Vesele" Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 5000
1478
Zerówka Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 5000
1479
Δ 3o Δημοτικό Σχολείο Ιτέας ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ 5000
1480
ΤΜΗΜΑ 1 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 5000
1481
3. LSH Grundaskóli Espigrund 5000
1482
3. AH Grundaskóli Espigrund 5000
1483
ΤΜΗΜΑ 2 18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΚΤΟΝΟΥ 6 5000
1484
Πρώτο τμήμα 29ο Νηπιαγωγείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 5000
1485
1.GU Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 5000
1486
2.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 5000
1487
3.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 5000
1488
3.SRR Grundaskóli Espigrund 5000
1489
III клас ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - с. СМИЛЯН Смилян 5000
1490
7.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 5000
1491
Разновъзрастова група ДГ ДЕТЕЛИНА - ШИРОКА ЛЪКА с.Широка лъка 5000
1492
4.a Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 5000
1493
Clasa a IV a B Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 5000
1494
Clasa pregătitoare B Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 5000
1495
ГРУПА "Изворче" ДГ РОДОПЧАНЧЕ - СМОЛЯН Смолян 5000
1496
Τμήμα 1: nursery class English Drama MicroSchool Θεσσαλονίκη 5000
1497
Β΄1 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 5000
1498
a IV-a A Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 5000
1499
GRUPA MARE Bucuresti, Grădinița cu program prelungit București 5000
1500
2. é. Életrevalók Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 5000
1501
CP A Școala Gimnazială Sântana Sântana 5000
1502
Τμήμα 2: jounior class English Drama MicroSchool Θεσσαλονίκη 5000
1503
Clasa I B Școala Gimnazială Nr.2, orașul Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni, jud. Prahova 5000
1504
Νήπια-Προνήπια Πετρούσας Ολοήμερο 2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα Πετρούσα Δράμας 5000
1505
a IV-a Școala Gimnazială Secusigiu Pecica, jud. Arad 5000
1506
Grupa mare Floare de Colț Gradinita cu Program Prelungit Floare de Colț PITESTI 5000
1507
Grupa mica A G.P.N Nr. 1 Balș Balș 5000
1508
7.A Základná škola Levoča 5000
1509
3а,б СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 5000
1510
Α, Β, Γ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ 5000
1511
1/b Szent László ÁMK Baja 5000
1512
Klasa 3a Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka Leśniewo 5000
1513
Liniștită ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 5000
1514
Α΄ ΤΑΞΗ 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 5000
1515
Grupa Buburuzele Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 5000
1516
Clasa pregătitoare F Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 5000
1517
7-Б клас Біловізький ліцей Рокитнівської селищної ради Біловіж, вул. Центральна 5000
1518
Clasa a III-a C Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 5000
1519
7-Б Білозерський заклад повної загальної середньої освіти 1 Ім. О.Я.Печерського Смт. Білозерка 5000
1520
3-A найкращі Вознесенська загальноосвітня школа І_ІІІ ст №7 Вознесенської міської ради Миколаївської області Вознесенск 5000
1521
2 клас Розсошанський ліцй Розсоша 5000
1522
Klasė 1 Mokykla Vilnius 5000
1523
4-Б Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 5000
1524
1-4 ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, Община Смолян 5000
1525
2- ХТ Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 5000
1526
Γ1 18ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας Καβάλα 5000
1527
1 клас Личківський ліцей Личківської сільської ради Новомосковського р-ну Дніпропетровської обл. Личкове 5000
1528
3. клас Основно училище "Христо Ботев", с. Мосомище с. Мосомище, общ. Гоце Делчев, обл. Благоевград 5000
1529
4t C primària Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 5000
1530
ΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥΛΙΩΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 5000
1531
Живчики 5 класу Острозький ліцей №3 Острозької міської ради Рівненської області м.Острог вул. Івана Вишенського 3а 5000
1532
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 5000
1533
1-4 Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 5000
1534
3. A Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 5000
1535
ΣΤ2 16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5000
1536
1 клас Степківська філія Ківшоватського опорного ліцею Степок 5000
1537
DECIMO A Simon Rodriguez Quito 5000
1538
2 клас Допитливі учні Чаусівський ліцей Синюхино-Брідської сільської ради Первомайського району Миколаївської області Чаусове 5000
1539
3-Д Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області місто Чернігів 5000
1540
3-Б клас Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 5000
1541
4 - А КЗ "Жмеринський ліцей #3" м. Жмеринка, Вінницької області 5000
1542
3-В КЗ "Жмеринський ліцей #3" м. Жмеринка, Вінницької області 5000
1543
2-Б КЗ "Жмеринський ліцей #3" м. Жмеринка, Вінницької області 5000
1544
4 клас Полянська гімназія С. Поляна 5000
1545
1.HG Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 5000
1546
Γ2 3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 5000
1547
класът на елица ТЕСТ за училище София 5000
1548
ΣΤ1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ Περαία - Θεσσαλονίκης 5000
1549
Класът на Елица Хадживълчева ТЕСТ за училище София 5000
1550
4-В Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 5000
1551
3r. EL RIU GAIÀ. ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 5000
1552
Fundamental I Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 5000
1553
GRUPA PANSELUȚELOR Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
1554
1d Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 5000
1555
Grupa Ghioceilor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
1556
Інтелектики НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 5000
1557
CLASA 1 Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 5000
1558
EI y Primaría C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 5000
1559
Klasa Ib Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 5000
1560
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 5000
1561
Вітамінчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 5000
1562
Pregătitoare C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 5000
1563
Clasa Supereroilor Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 5000
1564
2.ºA EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 5000
1565
2.º C EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
1566
4.ºB - EBN.º3 Condeixa EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
1567
4 A LT Mihai Eminescu Chisinau 5000
1568
4ºB EB 1 Arganil Arganil 5000
1569
Exploradores Palmo e Meio Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 5000
1570
Clasa Supereroi Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 5000
1571
Fundamental I EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 5000
1572
Fundamental I EMEF WALDOMIRO FANTINI Bauru 5000
1573
4º D Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 5000
1574
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 5000
1575
5 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 5000
1576
2º A EB Cruz de Argola Guimarães 5000
1577
3.º B Dionísio Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 5000
1578
1, 3, 4 класи Яструбинська початкова школа Село Яструбине 5000
1579
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 5000
1580
JI Grupo C Escola Básica do Miratejo Seixal 5000
1581
a IV-a A Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 5000
1582
1º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
1583
2º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
1584
a II -a SbS Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 5000
1585
Clasa pregătitoare B - Albinuțele Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
1586
2 Клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 5000
1587
Α5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1588
5 клас Горішненський ліцей с. Горішнє 5000
1589
Clasa ursuletilor Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 5000
1590
4.ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5000
1591
Clasa a 3a E Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 5000
1592
Clasa a III a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 5000
1593
3ºA CD Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 5000
1594
3-А Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5000
1595
PRIMERO B CEIP Alférez Segura HUESA 5000
1596
TERCERO CEIP Alférez Segura HUESA 5000
1597
Grupa combinata Școala Gimnazială Jitia Jitia 5000
1598
Piratinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 5000
1599
4-В Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 5000
1600
Clasa a IV-a B sbs Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 5000
1601
Clasa a II a Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 5000
1602
Ms Chieng Grade 1C Emileen Primary Ingelheim 5000
1603
Clasa ALBINUTELOR Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 5000
1604
Τμημα 5 και 6 2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5000
1605
Todos pueden ser súper héroes Dante Alighieri Rosario 5000
1606
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
1607
ІV Б XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 5000
1608
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 5000
1609
2n B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 5000
1610
Pregatitoare D Școala Gimnazială Nr 80, București București 5000
1611
Primaria/Infantil C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 5000
1612
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
1613
Ε' και Στ' τάξεις Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 5000
1614
1-А Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 5000
1615
klasa czwarta Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 5000
1616
A 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
1617
Oddział Zerówkowy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 5000
1618
Τμήμα 1 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 5000
1619
1ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 5000
1620
3 Gdynia International School Gdynia 5000
1621
ΟΛΟΗΜΕΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Αγιοι Ανάργυροι 5000
1622
3º Primaria CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 5000
1623
Α Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 5000
1624
Porzeczki Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 5000
1625
V Ważniaki Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5000
1626
Mămăruțele Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 5000
1627
Pregătitoare G Școala Gimnazială Nr.156 București 5000
1628
Супер герої Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 5000
1629
Clasa a III-a B Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 5000
1630
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 5000
1631
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 5000
1632
7a Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 5000
1633
Grupa Mare B Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 5000
1634
Ведмеді-5клас Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 5000
1635
a IV- a D Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 5000
1636
Klasa 2c Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 5000
1637
2a Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 5000
1638
Clasa 1 Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5000
1639
Zerówka- Oddział B Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 5000
1640
Klasa 3b Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 5000
1641
1 Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
1642
Tęczowe Motyle - Gr. VI Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 5000
1643
Τμήμα 1,2 14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 5000
1644
Τμήμα 1 2 Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1645
Oddział Przedszkolny Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 5000
1646
klasa 3 b Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 5000
1647
2b Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 5000
1648
2a Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5000
1649
Zielone Żabki, Krasnalki, Plastusie Publiczne Przedszkole Nr 9 im. Marii Kownackiej w Brzesku Brzesko 5000
1650
SuperNetos do Cadaval EB1 do Cadaval Cadaval 5000
1651
2º A,2º B, 2ºC 4ºA,4º,B,4ºC,6ºA,6ºB,6ºC Colegio San josé H.H. Maristas León 5000
1652
Перший Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 5000
1653
Klasy pierwsze Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 5000
1654
2 Роздольчани Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 5000
1655
Розумники - 3 Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 5000
1656
1 клас Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 5000
1657
Clasa a IV-a B Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 5000
1658
6-Б Київська гімназія №154 Місто Київ 5000
1659
2-Е Рівненський ліцей N2 Рівне 5000
1660
6ºC Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 5000
1661
klasa 2 Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 5000
1662
a- III-a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 5000
1663
Clasele a II-a și a IV-a A Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 5000
1664
3-Б Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 5000
1665
Clasa I B Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 5000
1666
1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
1667
Grupa mare ”Albinuțele” Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 5000
1668
Clasa pregătitoare+clasa I+ clasa aII-a (invatamant simultan) Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 5000
1669
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
1670
Ε2 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 5000
1671
2 klasė Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 5000
1672
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
1673
7 КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 5000
1674
4"A" група- "Маргаритка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5000
1675
4-A ytpkfvys Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
1676
3 клас Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
1677
Clasa 4B Scoala Gimnaziala Nr.81 București 5000
1678
Clasa Zâmbăreților Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 5000
1679
Α2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000
1680
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000
1681
(δεν προσδιορίστηκε) 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000
1682
3 клас Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 5000
1683
1 ThinkGlobal Рівне 5000
1684
4º A C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 5000
1685
Alcudia de Guadix 1º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 5000
1686
Clasa a IV-a /Clasa I/ Clasa pregătitoare Școala Gimnazială Ungureni Bacau 5000
1687
SCOALA GIMN.COM. ION CREANGĂ ȘCOALA LUCIENI 5000
1688
Grupa Ursuletilor Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 5000
1689
2c Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5000
1690
klasa 3 Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 5000
1691
4ºA CEIP ERNESTO CASTRO FARIÑAS TACORONTE 5000
1692
5° Ano A EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 5000
1693
1-В Одеський ліцей №62 Одеської міської ради м. Одеса 5000
1694
Clasa a IV-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
1695
Grade R E1 _ Ms Odette Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 5000
1696
Grade 5 _ Ms Nyika Loreto School Queenswood Pretoria 5000
1697
Grade 6 _ Ms Brown Loreto School Queenswood Pretoria 5000
1698
EQUIPO FAST HEROES Estrategia sintonizarte- Sur Occidente Cra. 98 #16h-63 a 5000
1699
1rA ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5000
1700
Clasa Pregătitoare "Micii Exploratori" Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 5000
1701
3 klasė Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 5000
1702
ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΩΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 5000
1703
I A Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 5000
1704
Clasa Preg și I A Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 5000
1705
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Puiești, comuna Puiești Comuna Puiești, județul Buzău 5000
1706
СуперКоманда Ліцей с. Лисичанського Сєвєродонецького району Луганської області с. Лисичанський 5000
1707
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 5000
1708
4 клас Слободороманівський ліцей Слобода Романівська 5000
1709
FAST TEAM Комунальний заклад Буцнівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області с. Буцнів, вул. Т.Г.Шевченка, 34, 47730 5000
1710
3-Б Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 5000
1711
Świetlica szkolna Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 5000
1712
4 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 5000
1713
5 "Опорний заклад освіти - Шировецький ліцей" село Ширівці,вул.Молодіжна 18 5000
1714
CLASA PREGATITOARE B Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 5000
1715
3 Ms Gerber Loreto School Queenswood Pretoria 5000
1716
Class 1 OTH Tampines 5000
1717
Class 2 OTH Tampines 5000
1718
Ραχιωτάκια Νηπιαγωγείο Ράχης Άρτας Ράχη Άρτα 5000
1719
Γ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ 5000
1720
CLASA PREGATITOARE B Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești Ploiești 5000
1721
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 5000
1722
Νήπια- Πρινήπια Νηπιαγωγείο Στουρναραίικων Στουρναραίικα 5000
1723
Рятувальники Херсонська гімназія №1 Херсон 5000
1724
Νήπια-προνηπια ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Χίος 5000
1725
Τάξη ολοημερου Δημοτικό σχολείο ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ Κοζάνης Τσοτυλι 5000
1726
Β2 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 5000
1727
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Αραχναίου Αραχναίο 5000
1728
Προνήπια- Νήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 5000
1729
Νήπια Προνήπια 8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Νέες Εργατικές Κατοικίες Αγίου Νικήτα Σερρών 5000
1730
Clasa I A Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 5000
1731
Α ΤΜΗΜΑ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5000
1732
Sówki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Świdwińskiej Lekowo 5000
1733
2a Birštono gimnazija Birštonas 5000
1734
2b Birštono gimnazija Birštonas 5000
1735
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 5000
1736
Πρωινό τμήμα 1 + 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΠΠΑ ΛΑΠΠΑ- ΠΑΤΡΑ 5000
1737
Super heroes τμήμα 1ο 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 5000
1738
Ολοήμερο 1 (κα. Βιολεττα) 8ο νηπιαγωγείο Αλίμου Άλιμος 5000
1739
δύο τμήματα 2ου Νηπ/γείου Ν. Μηχανιώνας 2o Νηπιαγωγείο Ν. Μηχανιώνας Θεσσαλονίκης Νέα Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης 5000
1740
3ο Νηπιαγωγείο Ν. Μάκρης 3ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Ανατολική Αττική 5000
1741
Clasa A II-A B BUCUROȘII Bucuresti, Scoala Gimnazială Herăstrău Bucuresti 5000
1742
Ε2 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 5000
1743
Ολοήμερο 16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 5000
1744
2 А клас ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 5000
1745
Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΛΙΟΥ ΠΗΛΙ 5000
1746
ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 5000
1747
1.d Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 5000
1748
Mladý zdravotník Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 5000
1749
klasa 2 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 5000
1750
Том и Джери МИР Папанчев София 5000
1751
2 kl. Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 5000
1752
Β1 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5000
1753
2 - В Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 5000
1754
II D StepbyStep Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
1755
Υποχρεωτικό τμήμα 46ο Νηπιαγωγείο Πατρών Πάτρα 5000
1756
3-А Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області Село Нерубайське 5000
1757
2 клас (2024 р.) Волсвинська гімназія Червоноградської міської ради Львівської області Волсвин 5000
1758
1-А Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Млинів 5000
1759
2 КЗ "Бабаївський ліцей" селище Бабаї, в. Шевченка, 6 Харківського району Харківської області 5000
1760
4anob EMEF Otaviano Silveira Sapucaia do Sul 5000
1761
2-В Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 5000
1762
4-А Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 5000
1763
2-б❤️ Оржівський ліцей смт. Оржів 5000
1764
3 клас Петриківська гімназія- філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради смт Петриківка 5000
1765
2 - А інтелекти Оржівський ліцей смт. Оржів 5000
1766
4-А Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 5000
1767
5. ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice Dolní Dunajovice 0
1768
ŽLUTOČERVENOFIALOVÁ Základní škola a mateřská škola Úsobrno, okres Blansko, příspěvková organizace Úsobrno 33 679 39 Úsobrno 33, 679 39 Úsobrno 0
1769
ΟΙ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΕΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0
1770
Klasa 1A Szkoła Podstawowa im. W. Konefki w Starzynie Starzyno 0
1771
2C Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 0
1772
Klasa 2 Zespół Szkół w Mętkowie Mętków 0
1773
Clasele I-IV Școala Primară Poienarii Rali Sat Poienarii Rali 0
1774
CP- IV Școala Gimnazială sat Ologeni, com. Poienarii Burchii Sat Ologeni, str. Vasile Lupu, nr. 244 0
1775
1r i 2n Escola Guillem Isarn La Fuliola 0
1776
OWL Kids Paradise Alberton Alberton 0
1777
Grade RRR Kids Paradise Alberton Alberton 0
1778
Apie Klas Kids Paradise Alberton Alberton 0
1779
Year 1 - 2 Kids Paradise Alberton Alberton 0
1780
Grade RR Kids Paradise Alberton Alberton 0
1781
Grade R Kids Paradise Alberton Alberton 0
1782
1. bekkur Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 0
1783
5.B Základní škola a mateřská škola Rájec-Jestřebí, okres Blansko Školní 446, Rájec-Jestřebí 679 02 0
1784
4-Б Гімназія "Консул" #86 Київ 0
1785
CLASA I Școala Gimnazială Nr. 10, Sighetu Marmației, Maramureș Sighetu Marmației 0
1786
Graad 3 E2 Brackenfell Primary Cape Town 0
1787
Gr 3 _ Mrs Matthew Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1788
Gr 2 _ Mrs Lubbe Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1789
Gr 2 _ Mrs Mtshali Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1790
Gr 2 _ Mrs Human Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1791
Gr 2 _ Ms van Deventer Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1792
Gr 2 _ Mrs C Prinsloo Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1793
Gr 1 _ Mrs A Coetzer Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1794
Gr 1 _ Mrs A Pretorius Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1795
Gr 1 _ Ms C van Onselen Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1796
Gr 1 _ Mrs C Coetzer Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1797
2 - A Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 0
1798
PRIMARIA C.P. SAN PEDRO DE PIÑERES EL ESCOBIO-ALLER 0
1799
2a Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1800
3c Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1801
4a Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1802
4b Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1803
4 клас Гнатівський ліцей "Мрія" с.Гнатівка 0
1804
a V-a D Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 0
1805
Clasa I - Clasa fluturașilor Colegiul Național de Arte,, George Apostu" Bacău Bacău 0
1806
klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku Rajsko 0
1807
cicle inicial Mossèn Ton Clavé Vila-Sana 0
1808
Grupo Mezcal 1º/2º E. Primaria CEIP La Verdellada San Cristóbal de La Laguna 0
1809
Gr 1 _ Ms van Onselen Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1810
Gr 1 _ Ms M van Wyk Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1811
Gr R _ Mrs Mostert Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1812
Gr R _ Mrs L Smith Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1813
Gr R _ Mrs Volschenk Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1814
Gr R _ Mrs A van Rooyen Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1815
Gr RR _ Ms Yekwa Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1816
Gr RR _ Ms Mpondo Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1817
Ms Botha Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1818
Mrs Vos Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1819
5b Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 0
1820
4a Volksschule Eferding Nord Eferding 0
1821
Školní družina - 1.oddělení Základní škola a Mateřská škola Prštice Hlavní 13, 664 46 Prštice u Brna 0
1822
Školní družina - 2. oddělení Základní škola a Mateřská škola Prštice Hlavní 13, 664 46 Prštice u Brna 0
1823
III b Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
1824
5.A Základní škola a mateřská škola Rájec-Jestřebí, okres Blansko Školní 446, Rájec-Jestřebí 679 02 0
1825
4-Б Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ступенів Корнинської селищної ради Житомирської області Житомирська область, смт Корнин 0
1826
3º Ed. Primaria COLEGIO SAN VICENTE C. Butrón, 33, 28022 Madrid 0
1827
4º ED. PRIMARIA COLEGIO SAN VICENTE C. Butrón, 33, 28022 Madrid 0
1828
2n A Escola Catalunya Sabadell 0
1829
2n B Escola Catalunya Sabadell 0
1830
3. a 4. ročník Základní škola, Jiříkovice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace Jiříkovice 0
1831
5° Ano B EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 0
1832
4-5. osztály Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1833
5a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo, ul. Wiejska 48 0
1834
Delfines traviesos ESCOLA ALEX ROSELL BARCELONA 0
1835
Cicle Superior 2 Escola d'Avinyonet del Peneddès Avinyonet del Penedès 0
1836
Cicle Mitjà 1 Escola d'Avinyonet del Peneddès Avinyonet del Penedès 0
1837
5è Es Vedrà CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 0
1838
Přípravná třída 2 Základní škola Znojmo, Václavské nám.8, Znojmo, příspěvková organizace Václavské nám.8, Znojmo, 66902 0
1839
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Μακρύ Γιαλού Μακρύς Γιαλός Λασιθίου 0
1840
Tercer ciclo C.E.I.P. Alfredo Landa Coslada (Madrid) 0
1841
0A Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1842
5a Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1843
0C Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1844
4a Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1845
2a Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1846
5-latki Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1847
P1A C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 0
1848
Sexto CEIP ANGEL BERZAL FERNANDEZ Daganzo de arriba 0
1849
Valientes San José de Calasanz de Aranjuez Aranjuez 0
1850
infantil y primaria CEIP HERMANOS ORTIZ DE ZARATE CHINCHÓN 0
1851
Curso 6 CEIP Mariano José de Larra Madrid 0
1852
1r Escola Pirineu Campdevànol 0
1853
3ºA CEIP GINER DE LOS RIOS FUENLABRADA 0
1854
3ºA CEIP Giner de los Rios Parla Parla 0
1855
1A CEIP PEDRO ANTONIO DE ALARCÓN Valdemoro 0
1856
6º A y 6ªB CC SAN IGNACIO DE LOYOLA ALCALÁ DE HENARES 0
1857
CEIP. ANTONIO MINGOTE ALCALA DE HENARES 0
1858
1.o Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda Kevermes 0
1859
CEIP. ANTONIO MINGOTE ALCALA DE HENARES 0
1860
3 Základní škola, Mateřská škola, Školní jídelna a Školní družina Bouzov Bouzov 0
1861
A2 Δημοτικό σχολείο Παντοκράτορα Παντοκράτορας 0
1862
3. osztály Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1863
2.osztály Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1864
6.osztály Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1865
7.osztály Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1866
Školní družina Základní škola Kopřivnice Alšova 1123 742 21 Kopřivnice 0
1867
1,4.6.csoport Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1868
Super Heróis A4 Escola Básica Ria formosa Cidade 0
1869
katica ESÉLY Pedagógiai Központ EGYMI Békéscsaba 0
1870
3-А Харківський навчаль-виховний комплекс 180 Харків 0
1871
5 de primaria CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 0
1872
2 Берегометський ліцей №2 Берегомет 0
1873
4t PRIMÀRIA Escola Teresa de Pallejà Fortià 0
1874
Biedronki Samorządowe Przedszkole nr 131 STOKROTKA Kraków 0
1875
ŠD ZŠ dr. Milady Horákové, Kopřivnice Obránců míru 369, 742 21Kopřivnice 0
1876
Micimackó Károly Óvoda Mindszent 0
1877
1ºPrimaria CPR Monterrey Vigo 0
1878
4B Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych Katowice 0
1879
Klasa 3a Szkoła podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 61 im Juliana Przybosia Warszawa 0
1880
Hetedikesek ESÉLY Pedagógiai Központ EGYMI Békéscsaba 0
1881
3A EMEF Dr Júlio Casado Sapucaia do Sul-RS 0
1882
3B EMEF Dr Júlio Casado Sapucaia do Sul-RS 0
1883
4A EMEF Dr Júlio Casado Sapucaia do Sul-RS 0
1884
4B EMEF Dr Júlio Casado Sapucaia do Sul-RS 0
1885
2. a 3. třída Základní škola a Mateřská škola Prace, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Prace 0
1886
Szlovák Általános Iskola, Békéscsaba 1.osztály Lehel Utcai Óvoda Debrecen 0
1887
1. osztály Szlovák Általános Iskola, Békéscsaba Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békéscsaba 0
1888
clasa a II-a Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă "Miron Ionescu " Cluj-Napoca 0
1889
5º PRIMARIA CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA CONQUISTA 0
1890
Grupo Infantil y Primaria_Guadajira CEIP SAN JOSÉ GUADAJIRA (BADAJOZ) 0
1891
CLASA a III-a A Brasov, Scoala Gimnaziala Nr 15 BRASOV 0
1892
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DĂNEASA Daneasa 0
1893
Clasa a III-a C Alba Iulia, Școala Gimnaziala ,,Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 0
1894
a IV-a A Școala Gimnazială Traian Pitești 0
1895
Grupa mica A-Licurici Grădinița cu Program Prelungit Nr.33 Brașov Brașov 0
1896
ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0
1897
a IV-a B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1898
Grupa mică "Îngerașii" Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 0
1899
Grupa mare "Albinutelor" Gradinita cu program prelungit nr. 16 Alba Iulia Alba Iulia 0
1900
a-IV a Liceul Silvic Gurghiu Gurghiu 0
1901
Spiridusii Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1902
Clasa a II a C, Step by Step Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
1903
Grupa mijlocie Buburuze Scoala Gimnaziala Nr 168 Bucuresti 0
1904
Grupa mică Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 0
1905
a IV-a B LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,,AVRAM IANCU” ZALĂU 0
1906
CLASA ALBINUTELOR Rm. VÂLCEA, Școala Gimnazială Nr.4 Rm Vâlcea 0
1907
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială Basarab I Curtea de Argeș 0
1908
GRUPA IEPURAȘILOR Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 0
1909
CLASA A II - A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TOFLEA Sat Toflea 0
1910
a III a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
1911
3-Б Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
1912
4 B Scoala Gimnaziala Nr 24 Bucuresti, str Tunari, nr 52, sector 2 0
1913
IV A Școala Gimnazială ,, Iorgu Radu " Bârlad Bârlad 0
1914
MICĂ A „STELUȚELE” Grădinița cu Program Prelungit Nr 7, Slatina, Olt Slatina 0
1915
A III-A Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 0
1916
MICĂ A „STELUȚELE” Gradina cu Program Prelungit Nr. 7,Slatina,Oltt Slatina, Olt 0
1917
CLASA a III-a A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1918
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ Ν1 κ Ν2 ??????? Αθήνα 0
1919
clasa1 Liceul Teoretic ,,Pavel Dan" Câmpia Turzii 0
1920
Clasa a III-a A Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 0
1921
4 Liceul Teoretic ,,Pavel Dan" Câmpia Turzii 0
1922
Piticii voinici Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1923
I. a II. třída Základní škola a Mateřská škola Sebranice, příspěvková organizace Sebranice 0
1924
3-А Одеський ліцей №62 Одеської міської ради м. Одеса 0
1925
Clasa a IV -aA Școala Gimnazială Dr Simion și Metzia Hîj Volovăț Volovăț,Suceava 0
1926
3rA Escola Pirineu Campdevànol 0
1927
2N Escola Pirineu Campdevànol 0
1928
3rB Escola Pirineu Campdevànol 0
1929
4t Escola Pirineu Campdevànol 0
1930
Escola Pirineu Campdevànol 0
1931
6èA Escola Pirineu Campdevànol 0
1932
6èB Escola Pirineu Campdevànol 0
1933
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala Dimitrie Sturdza Tecuci Tecuci 0
1934
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava 0
1935
Clasa pregătitoare buburuze Scoala Gimnaziala Golești Vrancea Golesti 0
1936
Clasa aIV-a Școala Gimnazială ”Dimitrie Vatamaniuc” Sucevița 0
1937
Buburuzele Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1938
Clasa a III-a C Școala Gimnazială nr. 119 București, sector 4 0
1939
6 Primaria CPR Monterrey Vigo 0
1940
clasa a IV a Școala Gimnazială Perșinari Perșinari 0
1941
CLASA A IV-A Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 0
1942
Clasa I B Albinuțe harnice Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 0
1943
Clasa Exploratorilor LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAȘ SOTER BUZĂU 0
1944
CLASE DE RAQUEL C.E.I.P. NUESTRA SEÑORA DEL PILAR MONREAL DEL CAMPO 0
1945
Clasa a II-a Școala Gimnazială Nr.1, Concești, Jud. Botoșani Com. Concești, jud. Botoșani 0
1946
Clasa Exploratorilor -I C LICEUL GRECO-CATOLIC ,,IULIU MANIU” ORADEA ORADEA, STRADA IULIU MANIU NR. 5 0
1947
IA Liceul de Arte,,Plugor Sandor” Sfântu Gheorghe 0
1948
Grupa Mare B GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 0
1949
5°P CPR Monterrey Vigo 0
1950
CP/III/IV Școala Gimnazială Opsichie Cazacu Seaca de Pădure Seaca de Pădure 0
1951
Grupa Albinuțelor(Mare B) Grădinița cu PP Nr 39 Galați 0
1952
CLASA PREGĂTITOARE A LICEUL TEORETIC CREȘTIN PRO DEO Cluj-Napoca 0
1953
III F Școala Gimnazială ,,Regina Maria” București 0
1954
ISTEȚII Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1955
Clasa Pregatitoare B Școala gimnazială nr. 1 Adunații Copăceni Adunații Copăceni, Giurgiu 0
1956
Clasa a II-a A Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” comuna Săbăoani, județ Neamț 0
1957
clasa a III-a B Zalau, Școala Gimnazială Gh. Lazar Str.Gh.Lazar, Nr.59 0
1958
RAZĂ DE SOARE Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 0
1959
Atacantes do Bem EMEF Prefeito Walmir dos Santos Martins Sapucaia do Sul 0
1960
a II-a B Buburuze București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 0
1961
Grupa mică Iepurași GRĂDINIȚA Nr.111 București BUCUREȘTI 0
1962
3º PRIMARIA CPR Monterrey Vigo 0
1963
Grupa mare D Grădinița cu Program Normal Nr 1 Balș Balș 0
1964
Grupa przedszkolna 5-latki Przedszkole Miejskie nr 1 "Pod Topolą" ul. Osiedlowa 4, 66-470 Kostrzyn nad Odrą 0
1965
3ºy4º primaria CEO ISLAS CANARIAS Las Palmas de Gran Canaria 0
1966
Clase prueba CEO ISLAS CANARIAS Las Palmas de Gran Canaria 0
1967
III A Școala Gimnazială Nr.6 Timișoara Timișoara 0
1968
clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr.189 București 0
1969
Clasa a VII -a B Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 0
1970
CLASA a IV- a C Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati 0
1971
Clasa I Scoala Gimnaziala Nr.1 Toflea Toflea 0
1972
GRUPA MICĂ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT HÂRLĂU HÂRLĂU 0
1973
GRUPA MIJLOCIE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT HÂRLĂU HÂRLĂU 0
1974
GRUPA MICĂ PN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT HÂRLĂU HÂRLĂU 0
1975
2º Primaria CPR Monterrey Vigo 0
1976
GRUPA MIJLOCIE PN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT HÂRLĂU HÂRLĂU 0
1977
Grupa mica C - Ursuleti Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1978
Hermans Arcadia Primary School Bonteheuwel 0
1979
3 C Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 0
1980
3 C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BISTRIȚA, JUDEȚ BISTRIȚA-NĂSĂUD BISTRIȚA, 0
1981
Enfermería CEIP Víctor Jara Fuenlabrada 0
1982
6ºA C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 0
1983
Graad R A _ Juffrou Amanda Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 0
1984
Grade R E2 _ Ms Claudine Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 0
1985
Licuricii Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1986
Licuricii Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1987
Grupa INIMIOARELE Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1988
Klasa 7 MOS Giżycko Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 0
1989
Klasa 6 MOS Giżycko Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 0
1990
1 "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 0
1991
2-А "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 0
1992
4-Б "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 0
1993
Grupa Albinuțelor Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 0
1994
Grade 1 _ Ms Engelbrecht Loreto School Queenswood Pretoria 0
1995
Clasa a IIIa Liceul Tehnologic Agricol Comuna Bărcănești 0
1996
Grade 3 _ Ms Visser Loreto School Queenswood Pretoria 0
1997
2-Б "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 0
1998
Grade 7 _ Ms Barnard Loreto School Queenswood Pretoria 0
1999
GRUPA MIJLOCIE,,ALBINUTELE,, Școala Gimnazială Comișani Comişani 0
2000
clasa1b ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHEORGHE DIBOȘ" MĂNEȘTI MĂNEȘTI,JUDETUL PRAHOVA 0
2001
Clasa a III a A Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 0
2002
Δ2 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΝΙΚΗΤΉΣ ΝΙΚΗΤΗ 0
2003
Grupa Mare Spiru Vergulescu Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
2004
I E Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 0