0
0
LYDERIŲ SĄRAŠAS
Ar gali tapti geriausiu FAST herojumi pasaulyje?

Pakilk į lyderių sąrašo viršų pelnydamas taškų už atliktas užduotis el. knygose ir būstinėje bei sumušk savo paties rekordus žaisdamas internetinius žaidimus.
FILTRAS:
NR.MOKYKLAŠALISMIESTASTAŠKAI
1
Brackenfell Primary Cape Town 1330918
2
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 956189
3
SP Wydminy Wydminy 742453
4
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 598663
5
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 588485
6
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 450115
7
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 439598
8
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 426604
9
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 426453
10
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 425058
11
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 412918
12
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 351469
13
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 308064
14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 275018
15
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 261068
16
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 249954
17
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 199104
18
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194756
19
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 183642
20
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 181326
21
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 176684
22
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 172914
23
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 171372
24
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 169949
25
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164747
26
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 155938
27
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 146078
28
Przedszkole Nr 27 Chorzów 144082
29
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 142032
30
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
31
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
32
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 111386
33
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 108466
34
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 107982
35
Сарненська гімназія №3 Сарни 99940
36
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 99558
37
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 97522
38
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 95686
39
Escola Joventut Callús 95070
40
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 92384
41
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 91386
42
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 90630
43
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 89880
44
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 79777
45
Bellville Primary School Bellville 79608
46
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 79228
47
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
48
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
49
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
50
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 76730
51
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 76078
52
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 70739
53
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 69564
54
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 67170
55
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 66946
56
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 65090
57
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
58
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 62368
59
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
60
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 61400
61
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 61352
62
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 60200
63
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 60000
64
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 60000
65
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
66
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
67
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
68
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
69
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 59420
70
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 59180
71
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 57800
72
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 56798
73
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 55880
74
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
75
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 54520
76
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 54000
77
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 53300
78
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53020
79
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
80
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51369
81
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 51115
82
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 50400
83
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
84
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 50194
85
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
86
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 49360
87
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47202
88
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
89
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
90
Közép Utcai Óvoda Debrecen 46800
91
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 46782
92
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
93
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 46000
94
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
95
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
96
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 45030
97
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 44800
98
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 44790
99
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 44600
100
Bucuresti, Grădinița Alice București 44220
101
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 43190
102
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 42650
103
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 42116
104
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 42004
105
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
106
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
107
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 41300
108
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
109
"Saulė" Joniškis 40540
110
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 40400
111
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 40366
112
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
113
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
114
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
115
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 40130
116
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 40000
117
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
118
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
119
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
120
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
121
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
122
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
123
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 38000
124
ZŠ Mierová 46 Bratislava 37961
125
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
126
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
127
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 36800
128
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 36502
129
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
130
Przedszkole nr 62 Warszawa 35300
131
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
132
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
133
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
134
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
135
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
136
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
137
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 34714
138
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 34207
139
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
140
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
141
Test School Test 33200
142
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
143
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
144
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
145
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 31940
146
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
147
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 31500
148
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 31367
149
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 31200
150
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31040
151
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
152
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 30700
153
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
154
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
155
DMD Ovi Debrecen 30400
156
Kerhólsskóli Borg 30400
157
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 30200
158
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30200
159
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 30200
160
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
161
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
162
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
163
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
164
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
165
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
166
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
167
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
168
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
169
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
170
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 29200
171
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
172
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
173
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 29040
174
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 29000
175
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28740
176
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
177
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
178
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
179
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
180
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
181
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
182
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
183
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
184
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
185
EB de Pombal Pombal 26200
186
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 26200
187
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
188
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26000
189
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
190
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25800
191
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
192
Средняя школа 21 Бишкек 25800
193
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
194
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
195
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
196
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
197
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
198
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
199
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 25400
200
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 25400
201
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
202
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 25400
203
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
204
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
205
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
206
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
207
Midgard School Kyiv 25300
208
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
209
CEIP MIRAMAR San Fernando 25300
210
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25300
211
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
212
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25300
213
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25300
214
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
215
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
216
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
217
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 25200
218
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
219
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 25200
220
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
221
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
222
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
223
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
224
EB Cruz de Argola Guimarães 25200
225
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
226
SP Wydminy Grunwaldzka 94 25200
227
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
228
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
229
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25100
230
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
231
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
232
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25100
233
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
234
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25100
235
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
236
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
237
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
238
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25100
239
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
240
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25100
241
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
242
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
243
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
244
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
245
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25100
246
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
247
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
248
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
249
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
250
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
251
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
252
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
253
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
254
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
255
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
256
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
257
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
258
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
259
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
260
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
261
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
262
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
263
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
264
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
265
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
266
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
267
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
268
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
269
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
270
СУ Васил Левски 25000
271
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
272
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
273
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
274
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
275
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
276
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
277
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
278
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
279
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
280
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
281
Одеський НВК 13 Одеса 25000
282
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
283
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
284
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
285
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
286
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
287
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
288
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
289
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
290
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
291
Escola Prova 2 Barcelona 25000
292
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
293
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
294
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
295
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
296
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
297
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
298
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25000
299
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
300
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
301
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
302
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
303
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
304
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
305
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
306
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
307
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
308
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
309
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
310
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
311
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
312
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
313
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
314
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
315
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
316
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
317
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
318
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
319
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
320
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
321
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
322
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
323
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
324
Гірський НВК с. Гірське 25000
325
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
326
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
327
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
328
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
329
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
330
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
331
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
332
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
333
64 школа Ташкент 25000
334
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
335
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
336
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
337
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
338
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
339
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
340
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
341
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
342
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
343
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
344
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
345
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
346
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
347
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
348
Woodcrest Public School 25000
349
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
350
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
351
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
352
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
353
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
354
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
355
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
356
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
357
Colegio Almedina Córdoba 25000
358
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
359
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
360
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
361
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
362
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
363
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
364
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
365
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
366
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
367
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
368
CEIP Puente Real Badajoz 25000
369
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
370
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
371
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
372
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
373
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
374
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
375
Березинський НВК пгт Березине 25000
376
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
377
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
378
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
379
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
380
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
381
Kingsway Park Public School 25000
382
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
383
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
384
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
385
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
386
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
387
EB Mamodeiro Aveiro 25000
388
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
389
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
390
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
391
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
392
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
393
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
394
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
395
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
396
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
397
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
398
25000
399
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
400
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
401
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
402
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
403
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
404
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
405
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
406
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
407
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
408
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
409
25000
410
Materská škola Štrba Štrba 25000
411
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
412
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
413
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
414
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
415
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
416
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
417
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
418
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
419
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
420
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
421
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
422
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
423
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
424
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
425
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
426
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
427
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
428
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
429
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
430
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
431
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
432
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
433
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
434
C.D Santa María Micaela Granada 25000
435
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
436
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
437
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
438
Заставнівська гімназія Заставна 25000
439
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
440
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
441
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
442
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
443
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
444
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
445
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
446
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
447
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
448
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
449
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
450
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
451
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
452
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
453
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
454
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
455
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
456
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
457
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
458
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
459
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
460
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
461
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
462
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
463
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
464
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
465
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
466
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
467
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25000
468
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
469
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
470
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
471
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
472
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
473
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
474
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
475
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
476
25000
477
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
478
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
479
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
480
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
481
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 25000
482
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
483
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
484
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
485
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
486
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
487
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
488
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
489
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
490
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
491
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
492
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
493
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
494
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
495
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
496
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
497
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
498
Materská škola Zohor Zohor 25000
499
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 25000
500
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
501
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
502
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
503
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
504
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
505
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 25000
506
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
507
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
508
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
509
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
510
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
511
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
512
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
513
ZŠ Obyce Obyce 25000
514
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
515
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
516
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
517
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
518
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
519
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
520
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
521
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
522
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
523
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
524
ZSP Paniówki Paniówki 25000
525
Henkel škôlka Bratislava 25000
526
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
527
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
528
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
529
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
530
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
531
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
532
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
533
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
534
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
535
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
536
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
537
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
538
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
539
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
540
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
541
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
542
Základná škola Trebišov 25000
543
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
544
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
545
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
546
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
547
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
548
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
549
Vatnsendaskóli Kópavogur 25000
550
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
551
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
552
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
553
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
554
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
555
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
556
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
557
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
558
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
559
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
560
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
561
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
562
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
563
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
564
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
565
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
566
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
567
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
568
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
569
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
570
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
571
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
572
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
573
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 25000
574
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
575
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
576
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
577
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
578
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
579
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
580
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
581
Duhova škôlka Bratislava 25000
582
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
583
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
584
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
585
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
586
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
587
Escola L'Espígol Juncosa 25000
588
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
589
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
590
Kattaskólinn Garðabær 25000
591
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
592
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
593
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
594
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
595
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
596
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
597
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
598
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
599
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
600
Zssmš Margecany Margecany 25000
601
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
602
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
603
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
604
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
605
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
606
Colégio João Paulo II Braga 25000
607
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
608
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 25000
609
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
610
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
611
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
612
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
613
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
614
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
615
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
616
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
617
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
618
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
619
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
620
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
621
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
622
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
623
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
624
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
625
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
626
Escola terra Nostra Olost 20400
627
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
628
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
629
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20200
630
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
631
Przedszkole nr 52 Lublin 20200
632
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
633
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
634
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
635
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20100
636
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20100
637
Escola Pinyana Alfarràs 20100
638
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
639
Materská škola Žehra 10 20100
640
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
641
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
642
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
643
Обтівський ліцей с Обтове 20000
644
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
645
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
646
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
647
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
648
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
649
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
650
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
651
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
652
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
653
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
654
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
655
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
656
Amor de Dios CÁDIZ 20000
657
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
658
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
659
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
660
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
661
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
662
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
663
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
664
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
665
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
666
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
667
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
668
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
669
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
670
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
671
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
672
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 20000
673
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
674
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
675
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
676
test test 20000
677
Základná škola Ilava 20000
678
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
679
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
680
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
681
Colegio Argantonio Cádiz 20000
682
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
683
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
684
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
685
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
686
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
687
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
688
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
689
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
690
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
691
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
692
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
693
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
694
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
695
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
696
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
697
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
698
Thinkglobal Lviv Львів 20000
699
tmyschool test 20000
700
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
701
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
702
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
703
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
704
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
705
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
706
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
707
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 20000
708
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
709
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
710
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
711
smyschool test 20000
712
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
713
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
714
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
715
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
716
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
717
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
718
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
719
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
720
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
721
45 Київ 20000
722
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
723
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 20000
724
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
725
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA 20000
726
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
727
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
728
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
729
Test Name Test Town 20000
730
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
731
dfg dsfg 20000
732
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
733
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
734
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
735
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
736
Fountainhead School Surat 20000
737
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
738
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
739
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
740
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
741
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
742
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
743
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
744
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
745
Základná škola Bratislava 20000
746
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
747
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
748
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
749
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
750
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
751
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
752
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
753
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
754
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 20000
755
Materská škola Holčíkovce 20000
756
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
757
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
758
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 20000
759
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
760
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
761
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
762
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
763
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
764
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
765
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
766
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
767
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
768
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
769
Základná škola Blatné Blatné 20000
770
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
771
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
772
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
773
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
774
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
775
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
776
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
777
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
778
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
779
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
780
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
781
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
782
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
783
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
784
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
785
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
786
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
787
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
788
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
789
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
790
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
791
Onelink Test School 20000
792
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
793
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
794
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
795
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
796
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
797
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
798
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
799
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
800
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
801
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
802
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
803
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
804
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
805
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
806
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
807
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
808
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
809
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
810
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
811
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
812
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
813
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
814
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
815
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
816
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
817
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
818
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
819
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
820
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
821
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
822
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
823
La Salle San Rafael Madrid 20000
824
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
825
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
826
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
827
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
828
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
829
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
830
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
831
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
832
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
833
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
834
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
835
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
836
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
837
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
838
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
839
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
840
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
841
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
842
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
843
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
844
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
845
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
846
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
847
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
848
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
849
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
850
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
851
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
852
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
853
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
854
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
855
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
856
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
857
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
858
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
859
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
860
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
861
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
862
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
863
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
864
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
865
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
866
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
867
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
868
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
869
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 20000
870
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
871
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
872
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
873
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
874
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
875
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
876
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
877
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
878
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
879
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
880
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
881
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
882
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
883
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
884
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
885
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
886
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
887
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
888
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
889
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
890
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
891
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
892
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
893
Griswold Youth Center Jewett City 20000
894
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
895
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
896
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
897
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
898
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
899
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
900
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
901
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
902
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
903
test test 20000
904
test test 20000
905
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
906
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
907
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
908
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
909
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
910
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
911
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
912
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
913
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
914
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
915
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
916
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
917
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
918
Materská škola Žehra 10 20000
919
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
920
Lučenec 20000
921
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
922
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
923
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
924
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
925
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
926
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
927
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
928
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
929
20000
930
20000
931
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
932
Best School Grosswinternheim 20000
933
20000
934
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
935
Algonquin Avenue Public School 20000
936
Ecole Gron Morgan Public School 20000
937
20000
938
Lemland International School Lemland 20000
939
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
940
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
941
20000
942
школа №248 Tashkent 20000
943
20000
944
Scoala generala nr 1 București 20000
945
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
946
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
947
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
948
grape bajkalska 22 20000
949
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
950
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
951
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
952
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
953
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
954
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
955
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
956
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
957
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
958
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
959
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
960
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
961
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
962
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
963
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
964
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
965
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
966
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
967
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
968
Cluj Napoca, Iuliu Hateganu Cluj-Napoca 20000
969
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
970
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
971
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
972
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
973
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
974
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
975
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
976
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
977
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
978
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
979
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
980
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
981
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
982
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
983
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
984
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
985
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
986
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
987
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
988
the best hight shool Towt 20000
989
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
990
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
991
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
992
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
993
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
994
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
995
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
996
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
997
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
998
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
999
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1000
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1001
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1002
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1003
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1004
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
1005
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1006
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1007
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1008
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1009
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1010
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1011
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1012
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
1013
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1014
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1015
гімназія симоненка львів 20000
1016
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1017
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1018
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1019
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1020
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1021
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1022
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1023
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20000
1024
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1025
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1026
Základná škola Košice 20000
1027
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1028
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1029
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1030
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1031
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1032
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1033
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1034
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1035
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1036
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1037
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1038
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1039
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1040
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1041
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1042
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1043
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1044
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
1045
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1046
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1047
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1048
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1049
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1050
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1051
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1052
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1053
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1054
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1055
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1056
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1057
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1058
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1059
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1060
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1061
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1062
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
1063
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1064
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
1065
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1066
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1067
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1068
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1069
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1070
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1071
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1072
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1073
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1074
2020: Stone House Elliot 20000
1075
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1076
ЗОШ№3 Рівне 20000
1077
2020: Stone House Elliot 20000
1078
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1079
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1080
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1081
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1082
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1083
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1084
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1085
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1086
ЗОШ№3 Рівне 20000
1087
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1088
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1089
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1090
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
1091
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1092
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
1093
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1094
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1095
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1096
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1097
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1098
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1099
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1100
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1101
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1102
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1103
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1104
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1105
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1106
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1107
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1108
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1109
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1110
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1111
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1112
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1113
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1114
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1115
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1116
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1117
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1118
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1119
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1120
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1121
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1122
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
1123
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1124
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1125
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1126
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
1127
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1128
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1129
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1130
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1131
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1132
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1133
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1134
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1135
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1136
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1137
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1138
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1139
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1140
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1141
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1142
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1143
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1144
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1145
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1146
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
1147
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1148
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1149
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1150
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1151
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1152
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1153
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1154
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1155
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
1156
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1157
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1158
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1159
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1160
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1161
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1162
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 20000
1163
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1164
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1165
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1166
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1167
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1168
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
1169
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1170
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1171
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
1172
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1173
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1174
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1175
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1176
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1177
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1178
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
1179
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1180
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1181
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
1182
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1183
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1184
ТЕСТ за училище София 20000
1185
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1186
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1187
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1188
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1189
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1190
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1191
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1192
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1193
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1194
Onelink Test School 20000
1195
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1196
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1197
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1198
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1199
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1200
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1201
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1202
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1203
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1204
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1205
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1206
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1207
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1208
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1209
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1210
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1211
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1212
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1213
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1214
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1215
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1216
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
1217
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1218
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1219
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1220
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1221
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1222
CDP: Santo Domingo Granada 20000
NR.MOKYKLAŠALISMIESTASTAŠKAI
1
Brackenfell Primary Cape Town 1330918
2
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 956189
3
SP Wydminy Wydminy 742453
4
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 598663
5
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 588485
6
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 450115
7
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 439598
8
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 426604
9
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 426453
10
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 425058
11
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 412918
12
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 351469
13
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 308064
14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 275018
15
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 261068
16
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 249954
17
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 199104
18
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194756
19
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 183642
20
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 181326
21
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 176684
22
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 172914
23
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 171372
24
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 169949
25
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164747
26
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 155938
27
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 146078
28
Przedszkole Nr 27 Chorzów 144082
29
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 142032
30
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
31
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
32
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 111386
33
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 108466
34
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 107982
35
Сарненська гімназія №3 Сарни 99940
36
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 99558
37
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 97522
38
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 95686
39
Escola Joventut Callús 95070
40
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 92384
41
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 91386
42
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 90630
43
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 89880
44
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 79777
45
Bellville Primary School Bellville 79608
46
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 79228
47
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
48
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
49
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
50
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 76730
51
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 76078
52
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 70739
53
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 69564
54
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 67170
55
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 66946
56
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 65090
57
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
58
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 62368
59
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
60
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 61400
61
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 61352
62
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 60200
63
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 60000
64
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 60000
65
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
66
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
67
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
68
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
69
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 59420
70
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 59180
71
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 57800
72
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 56798
73
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 55880
74
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
75
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 54520
76
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 54000
77
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 53300
78
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53020
79
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
80
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51369
81
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 51115
82
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 50400
83
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
84
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 50194
85
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
86
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 49360
87
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47202
88
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
89
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
90
Közép Utcai Óvoda Debrecen 46800
91
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 46782
92
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
93
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 46000
94
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
95
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
96
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 45030
97
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 44800
98
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 44790
99
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 44600
100
Bucuresti, Grădinița Alice București 44220
101
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 43190
102
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 42650
103
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 42116
104
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 42004
105
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
106
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
107
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 41300
108
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
109
"Saulė" Joniškis 40540
110
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 40400
111
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 40366
112
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
113
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
114
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
115
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 40130
116
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 40000
117
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
118
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
119
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
120
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
121
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
122
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
123
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 38000
124
ZŠ Mierová 46 Bratislava 37961
125
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
126
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
127
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 36800
128
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 36502
129
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
130
Przedszkole nr 62 Warszawa 35300
131
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
132
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
133
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
134
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
135
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
136
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
137
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 34714
138
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 34207
139
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
140
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
141
Test School Test 33200
142
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
143
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
144
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
145
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 31940
146
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
147
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 31500
148
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 31367
149
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 31200
150
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31040
151
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
152
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 30700
153
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
154
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
155
DMD Ovi Debrecen 30400
156
Kerhólsskóli Borg 30400
157
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 30200
158
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30200
159
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 30200
160
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
161
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
162
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
163
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
164
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
165
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
166
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
167
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
168
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
169
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
170
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 29200
171
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
172
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
173
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 29040
174
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 29000
175
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28740
176
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
177
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
178
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
179
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
180
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
181
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
182
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
183
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
184
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
185
EB de Pombal Pombal 26200
186
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 26200
187
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
188
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26000
189
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
190
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25800
191
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
192
Средняя школа 21 Бишкек 25800
193
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
194
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
195
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
196
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
197
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
198
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
199
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 25400
200
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 25400
201
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
202
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 25400
203
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
204
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
205
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
206
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
207
Midgard School Kyiv 25300
208
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
209
CEIP MIRAMAR San Fernando 25300
210
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25300
211
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
212
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25300
213
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25300
214
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
215
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
216
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
217
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 25200
218
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
219
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 25200
220
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
221
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
222
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
223
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
224
EB Cruz de Argola Guimarães 25200
225
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
226
SP Wydminy Grunwaldzka 94 25200
227
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
228
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
229
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25100
230
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
231
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
232
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25100
233
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
234
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25100
235
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
236
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
237
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
238
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25100
239
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
240
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25100
241
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
242
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
243
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
244
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
245
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25100
246
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
247
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
248
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
249
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
250
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
251
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
252
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
253
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
254
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
255
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
256
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
257
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
258
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
259
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
260
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
261
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
262
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
263
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
264
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
265
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
266
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
267
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
268
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
269
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
270
СУ Васил Левски 25000
271
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
272
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
273
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
274
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
275
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
276
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
277
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
278
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
279
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
280
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
281
Одеський НВК 13 Одеса 25000
282
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
283
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
284
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
285
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
286
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
287
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
288
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
289
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
290
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
291
Escola Prova 2 Barcelona 25000
292
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
293
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
294
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
295
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
296
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
297
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
298
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25000
299
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
300
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
301
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
302
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
303
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
304
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
305
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
306
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
307
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
308
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
309
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
310
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
311
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
312
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
313
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
314
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
315
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
316
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
317
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
318
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
319
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
320
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
321
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
322
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
323
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
324
Гірський НВК с. Гірське 25000
325
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
326
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
327
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
328
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
329
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
330
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
331
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
332
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
333
64 школа Ташкент 25000
334
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
335
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
336
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
337
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
338
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
339
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
340
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
341
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
342
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
343
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
344
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
345
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
346
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
347
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
348
Woodcrest Public School 25000
349
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
350
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
351
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
352
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
353
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
354
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
355
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
356
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
357
Colegio Almedina Córdoba 25000
358
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
359
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
360
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
361
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
362
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
363
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
364
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
365
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
366
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
367
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
368
CEIP Puente Real Badajoz 25000
369
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
370
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
371
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
372
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
373
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
374
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
375
Березинський НВК пгт Березине 25000
376
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
377
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
378
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
379
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
380
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
381
Kingsway Park Public School 25000
382
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
383
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
384
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
385
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
386
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
387
EB Mamodeiro Aveiro 25000
388
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
389
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
390
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
391
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
392
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
393
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
394
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
395
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
396
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
397
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
398
25000
399
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
400
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
401
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
402
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
403
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
404
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
405
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
406
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
407
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
408
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
409
25000
410
Materská škola Štrba Štrba 25000
411
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
412
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
413
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
414
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
415
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
416
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
417
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
418
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
419
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
420
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
421
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
422
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
423
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
424
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
425
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
426
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
427
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
428
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
429
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
430
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
431
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
432
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
433
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
434
C.D Santa María Micaela Granada 25000
435
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
436
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
437
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
438
Заставнівська гімназія Заставна 25000
439
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
440
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
441
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
442
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
443
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
444
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
445
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
446
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
447
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
448
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
449
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
450
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
451
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
452
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
453
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
454
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
455
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
456
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
457
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
458
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
459
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
460
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
461
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
462
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
463
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
464
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
465
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
466
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
467
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25000
468
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
469
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
470
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
471
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
472
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
473
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
474
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
475
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
476
25000
477
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
478
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
479
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
480
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
481
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 25000
482
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
483
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
484
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
485
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
486
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
487
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
488
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
489
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
490
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
491
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
492
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
493
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
494
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
495
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
496
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
497
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
498
Materská škola Zohor Zohor 25000
499
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 25000
500
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
501
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
502
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
503
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
504
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
505
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 25000
506
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
507
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
508
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
509
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
510
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
511
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
512
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
513
ZŠ Obyce Obyce 25000
514
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
515
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
516
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
517
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
518
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
519
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
520
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
521
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
522
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
523
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
524
ZSP Paniówki Paniówki 25000
525
Henkel škôlka Bratislava 25000
526
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
527
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
528
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
529
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
530
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
531
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
532
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
533
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
534
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
535
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
536
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
537
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
538
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
539
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
540
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
541
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
542
Základná škola Trebišov 25000
543
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
544
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
545
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
546
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
547
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
548
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
549
Vatnsendaskóli Kópavogur 25000
550
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
551
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
552
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
553
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
554
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
555
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
556
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
557
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
558
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
559
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
560
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
561
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
562
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
563
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
564
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
565
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
566
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
567
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
568
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
569
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
570
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
571
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
572
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
573
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 25000
574
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
575
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
576
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
577
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
578
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
579
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
580
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
581
Duhova škôlka Bratislava 25000
582
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
583
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
584
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
585
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
586
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
587
Escola L'Espígol Juncosa 25000
588
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
589
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
590
Kattaskólinn Garðabær 25000
591
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
592
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
593
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
594
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
595
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
596
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
597
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
598
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
599
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
600
Zssmš Margecany Margecany 25000
601
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
602
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
603
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
604
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
605
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
606
Colégio João Paulo II Braga 25000
607
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
608
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 25000
609
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
610
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
611
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
612
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
613
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
614
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
615
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
616
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
617
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
618
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
619
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
620
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
621
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
622
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
623
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
624
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
625
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
626
Escola terra Nostra Olost 20400
627
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
628
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
629
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20200
630
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
631
Przedszkole nr 52 Lublin 20200
632
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
633
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
634
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
635
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20100
636
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20100
637
Escola Pinyana Alfarràs 20100
638
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
639
Materská škola Žehra 10 20100
640
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
641
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
642
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
643
Обтівський ліцей с Обтове 20000
644
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
645
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
646
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
647
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
648
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
649
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
650
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
651
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
652
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
653
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
654
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
655
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
656
Amor de Dios CÁDIZ 20000
657
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
658
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
659
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
660
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
661
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
662
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
663
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
664
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
665
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
666
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
667
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
668
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
669
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
670
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
671
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
672
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 20000
673
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
674
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
675
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
676
test test 20000
677
Základná škola Ilava 20000
678
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
679
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
680
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
681
Colegio Argantonio Cádiz 20000
682
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
683
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
684
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
685
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
686
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
687
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
688
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
689
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
690
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
691
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
692
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
693
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
694
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
695
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
696
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
697
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
698
Thinkglobal Lviv Львів 20000
699
tmyschool test 20000
700
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
701
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
702
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
703
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
704
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
705
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
706
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
707
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 20000
708
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
709
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
710
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
711
smyschool test 20000
712
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
713
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
714
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
715
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
716
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
717
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
718
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
719
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
720
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
721
45 Київ 20000
722
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
723
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 20000
724
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
725
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA 20000
726
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
727
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
728
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
729
Test Name Test Town 20000
730
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
731
dfg dsfg 20000
732
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
733
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
734
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
735
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
736
Fountainhead School Surat 20000
737
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
738
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
739
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
740
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
741
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
742
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
743
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
744
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
745
Základná škola Bratislava 20000
746
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
747
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
748
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
749
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
750
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
751
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
752
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
753
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
754
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 20000
755
Materská škola Holčíkovce 20000
756
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
757
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
758
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 20000
759
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
760
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
761
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
762
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
763
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
764
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
765
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
766
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
767
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
768
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
769
Základná škola Blatné Blatné 20000
770
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
771
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
772
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
773
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
774
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
775
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
776
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
777
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
778
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
779
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
780
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
781
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
782
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
783
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
784
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
785
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
786
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
787
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
788
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
789
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
790
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
791
Onelink Test School 20000
792
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
793
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
794
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
795
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
796
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
797
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
798
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
799
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
800
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
801
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
802
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
803
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
804
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
805
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
806
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
807
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
808
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
809
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
810
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
811
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
812
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
813
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
814
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
815
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
816
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
817
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
818
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
819
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
820
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
821
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
822
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
823
La Salle San Rafael Madrid 20000
824
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
825
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
826
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
827
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
828
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
829
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
830
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
831
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
832
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach