Atgal
FAST Herojų „Guinness World Records™“

FAST herojų apdovanojimų pelniusi švietimo kampanija pelnė GUINNESS WORLD RECORDS™ titulą po to, kai jai pavyko sukurti didžiausią internetinį žmonių, dėvinčių superherojų kostiumus ir kaukes, nuotraukų albumą.

FAST Herojų kampanijos vadovams Janui Van Der Merwe ir Anitai Wiseman iš Pasaulio insulto organizacijos teisėjas Glenn Pollard įteikė GUINNESS WORLD RECORDS™ titulo sertifikatą.

Bandant sumušti rekordą, švenčiančių kampanijos pradžią dalyvių buvo prašoma internetinėje kampanijos fotokabinoje įkelti savo nuotrauką su superherojaus kauke. Iš viso buvo atsiųsta 20 350 unikalių nuotraukų, o superherojų asmenukėmis dalijosi vaikai, tėveliai ir seneliai iš viso pasaulio. Dalyvavo žmonės iš 20 šalių ir padėjo sukurti nuostabią nuotraukų kolekciją.

Su superherojų tema FAST Herojai yra apdovanojimų laimėjusi kampanija, skirta 5–9 metų amžiaus vaikams, kurie nori išmokti geriau pažinti insulto požymius bei suvokti poreikį iš karto kviesti greitąją pagalbą, jei įtariamas insultas. Kampanija skatina nuostabų vaikų entuziazmą mokytis ir dalytis, įkvepiant juos perduoti žinias kitiems šeimos nariams, ypač seneliams. Žaismingai besimokydamos, šeimos ir bendruomenės tampa sąmoningesnės bei geriau pasiruošusios insultui.

Janas Van Der Merwe iš FAST Herojų kampanijos gauna oficialų GUINNESS WORLD RECORDS™ sertifikatą už didžiausio žmonių, dėvinčių kostiumines superherojų kaukes, internetinio nuotraukų albumo sukūrimą.

Janas Van Der Merwe iš „Angels“ iniciatyvos, FAST Herojų kampanijos vadovas, sako: „Gavę tokį įspūdingą GUINNESS WORLD RECORDS™ titulą galėjome puikiai parodyti didelį įsitraukimą ir palaikymą, kurį FAST Herojų kampanija gauna visame pasaulyje.  Džiaugiamės, kad per savo mokyklas jau sudalyvavo daugiau nei 150 000 vaikų ir padėjo perduoti gyvybę gelbstinčias žinias savo šeimos nariams.“

Sheila Martins, neurologijos profesorė ir išrinktoji Pasaulio insulto organizacijos prezidentė, remianti FAST Herojų kampaniją, sako: „Kas ketvirtas iš mūsų per savo gyvenimą patirs insultą, todėl tai svarbi problema, kuri paliečia daugelį mūsų. Visame pasaulyje insultas yra antra pagal svarbą mirties priežastis ir trečia pagal svarbą negalios priežastis. Tačiau insultą galima išgydyti. Insultą patyrusiems žmonėms reikia kuo skubiau suteikti aukštos kokybės pagalbą, todėl labai svarbu kuo geriau suvokti pagrindinius simptomus. Sukeldami susidomėjimą, vaikai gali išties padėti pakeisti savo šeimos likimą. Pagrindinis tikslas – padėti užtikrinti, kad ištikus insultui mūsų tėvai ir seneliai galėtų išgyventi, jiems suteikus veiksmingą ir greitą gydymą.“

Gavusi GUINNESS WORLD RECORDS™ titulą, FAST Herojų kampanija ir toliau siekia įtraukti naujus mokytojus bei mokyklas, kad įgyvendintų savo misiją žinias apie insultą perduoti milijonui vaikų iš viso pasaulio.

Toliau
Atgal
DALYVAUK

APIE

SUSIPAŽINK SU HEROJAIS

KAMPANIJOS ĮGYVENDINIMAS

BENDRUOMENĖ

SOCIALINIAI TINKLAI
NUPIRKTA!
NEPAKANKA MONETŲ!
NEPAKANKA DEIMANTŲ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software