Atgal
FAST herojai BBC televizijoje

Insultas buvo pagrindinė mirties priežastis Brazilijoje. Amžių sandūroje insultą patyrę Brazilijos gyventojai turėjo labai mažai vilties gauti tokią priežiūrą, kokios jie nusipelnė.

Šiame BBC vaizdo įraše matome, kokių puikių rezultatų pasiekė vietos insulto bendruomenė, padedama ir palaikoma Pasaulio insulto organizacijos ir „Angels“ iniciatyvos.

Pirmiausia bendruomenė stengėsi padidinti ligoninių, pasiruošusių priimti insultą patyrusius žmones, skaičių, siekdama užtikrinti, kad tokiems žmonėms būtų suteikta geriausia įmanoma pagalba. Brazilijos greitosios medicinos pagalbos darbuotojai buvo išmokyti teisingai diagnozuoti insultą patyrusius žmones namuose ir vežti tokius žmones tik į ligonines, pasiruošusias priimti insultą patyrusius pacientus. Galutinis bendruomenės tikslas – rasti būdą supažindinti visuomenę su insulto požymiais ir simptomais bei išmokyti ją, kad juos pastebėjus reikia kviesti greitąją medicinos pagalbą.

Norėdama palaikyti bendruomenę PIO sutiko padėti jai įgyvendindama FAST Herojų kampaniją. Visuomenės reakcija į pirmuosius bandymus įgyvendinti kampaniją buvo išties puiki ir nors dėl socioekonominės padėties tam tikruose Brazilijos regionuose prieiga prie kompiuterių ir interneto namuose yra ribota, atvirukai su žinutėmis, plakatai ir kita medžiaga, kurią vaikai parsinešė namo, puikiai pasitarnavo šviečiant Brazilijos gyventojus.

Šiame vaizdo įraše matyti, kad FAST Herojai dalyvavo net futbolo rungtynėse!

Be galo didžiuojamės, kad FAST Herojai vaidino svarbų vaidmenį keičiant insultą patyrusių žmonių gydymo istoriją Brazilijoje, o svarbiausia tai, kad atlikę šią svarbią užduotį išgelbėsime daug senjorų.

Toliau
Atgal
DALYVAUK

APIE

SUSIPAŽINK SU HEROJAIS

KAMPANIJOS ĮGYVENDINIMAS

BENDRUOMENĖ

SOCIALINIAI TINKLAI
NUPIRKTA!
NEPAKANKA MONETŲ!
NEPAKANKA DEIMANTŲ!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software